Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes?!? 6. napja késő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes?!? 6. napja késő menzesz, bőséges fehér folyás, csekély mellfeszülés, de nem olyan erősen, mint rendesen menzesz előtt. Szeretkezés után bennem maradt még kicsit a pasi, de nem sokat.

Figyelt kérdés
. Lehet terhesség? Úgyamúgy elég pontos a menzeszem.SOS :(
2010. márc. 10. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a teszt eredménye? =)
2010. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért itt kérdezik ezt mindig meg?Vegyél egy TERHESSÉGI TESZTET(ha esteleg kiskorú vagy még ne aggódj kiadják)
2010. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
a teszt negatív de nem tűnik normálisnak h több mint egy hetet késik az amúgy kb svájcióra pontosságú menzesz. Ejajj. Létezik olyan h nem vagyok terhes és mégis kimarad...?
2010. márc. 12. 14:36
 14/17 A kérdező kommentje:
14:29-es: azért, mert ezt hívják női szolidaritásnak meg támogatásnak... kölcsönös segítségnyújtás, ilyesmik. Hátha valaki okosabb vagy volt már hasonló tapasztalata. Hameg zavar, neválaszolj.
2010. márc. 12. 14:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez már az én kapcsolatomban is előfordult, hogy késett 2 hetet amikor elvégeztünk egy tesztet (negatív lett az eredménye) már aznap megjött, ne idegeskedjetek, ha védekeztetek nincs semmi baj (nálunk is volt, hogy miután elmentem még benne hagytam egy picit az még nem para) 20/F
2010. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

késhet az idegességtől,stressztől vagy akár ki is maradhat..

Kicsit nyugodj meg és ha 1 hét múlva sem jön meg akkor csinálj újra egy tesztet

2010. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Késhet betegségtől, idegeskedéstől, de csak úgy is :D nyugi. nem vagy terhes :)
2010. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!