Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 levél fogamzásgátlónál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 levél fogamzásgátlónál tartok de még nem jött meg ebben a hónapban az elvonásos vérzésem nem hagytam ki egy tablettát sem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos a tablettákat nem mindig azonos időben vettem be emiatt csökkenhet a hatása és teherbe eshetek?

2015. aug. 30. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, mennyi ideje késik? Mert ha mondjuk 2 napja kellett volna jelentkeznie a megvonásos vérzésednek, akkor még simán meg jöhet, akár ma, akár holnap. Nekem is volt olyan, hogy mindig pénteki napon jött meg mondjuk mindig, aztán egyszer-kétszer vasárnap vagy hétfőn jelentkezett és semmilyen különösebb oka nem volt.

Illetve attól függ, hogy mit jelent a nem azonos idő? Ha egyébként este 8-kor szoktad bevenni és volt olyan, hogy csak másnap délelőtt pótoltad, akkor bizony az olyan, mintha kihagytad volna és ha nem alkalmaztál mellette kiegészítő védekezést, akkor persze, lehetsz terhes.

Vagy ha volt bármi (antibiotikum kúra, hányás, hasmenés), ami miatt csökkenhetett a hatás, akkor is lehetsz terhes.

Érdemes lenne tesztet csinálnod.

De olyan is van, hogy nem megfelelő a fog. gátló és az miatt nem jön vérzés, ha nem vagy terhes és nem is jelentkezik a vérzésed most sem és mondjuk a következő hónapban sem, akkor viszont menj vissza orvoshoz és írnak fel másikat.

2015. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van rá némi esély,de várd ki szépen a 7 szünetmentes napot,már ha 21 napost szedsz,majd lehet a 7.nap megjön vagy menj el orvoshoz.
2015. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!