Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy hirtelen felindulásból, vagy más okból olyan védekezési módot választottatok, amiről tudtátok, hogy nem túl biztonságos?

Figyelt kérdés
Kérdésem elsősorban azokhoz szól, akik pontosan tisztában vannak az egyes védekezési módok hatékonyságával, tehát hogy a megszakításos közösülés nem védekezés, illetve hogy elvben a ciklus bármely napján teherbe lehet esni. Előfordult, hogy ennek ellenére vállaltátok a kockázatot? Ha igen, miért?
2015. szept. 1. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg úgy voltam vele, hogy semmiképpen nem szeretnék még babát és totál kétségbeesnék, ha összejönne, addig mindig szigorúan óvszerrel védekeztünk a párommal az aktus elejétől a legvégéig.


Most viszont már elég idősek vagyunk mindketten, együtt képzeljük a jövőt, egyikünk sem akasztaná fel magát, ha kiderülne, hogy gyereket várunk. De mivel még konkrétan nem akarunk próbálkozni, így néha megszakítást, néha óvszert használunk, mikor hogy jön ki.


Mondjuk hozzáteszem, hogy nem cigizek, nem iszom, folsavat pedig egyéb ok miatt szedek, szóval ha váratlanul is jönne a baba, nem kellene aggódnom.

Viszont hormonproblémám van, kisebb csoda lenne, ha ilyen módon összejönne a gyerek:D Valószínűleg nem is fog spontán sikerülni, ha akarjuk se.

2015. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi barátnőmmel kb 3 hétig használtunk gumit utána 5 hónapig megszakításos, de volt , hogy kiküzdötte, hogy benne menjek el, vagy amikor felül volt kihasználta az alkalmat, és addig nem volt vége amíg el nem mentem.. Kb 10 ilyen alkalom volt és mindig barátnőm akarta én kicsit tartottam tőle mivan ha..

Viszont elkezdett szedni fogamzásgátlót végre, szóval mostmár nincsen akkora baj :D

2015. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Második: Na ilyenkor szokott az jönni, hogy a csaj gondol egyet és abbahagyja a tudtod nélkül. Te meg majd pislogsz, mikor közli, hogy bizony gyereked lesz. És persze te leszel legjobban felháborodva, mikor nem akarja majd elvetetni.
2015. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.

Sok eszetek van, gratulálok.

2015. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt megszakítással, szerencsére nem lettem terhes, fiatal voltam és bohó.
2015. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, megszakítással. De egyszer olyan is volt, hogy egy hétvégét végigszexeltünk egy új kapcsolatban - az első után úgy voltam, hogy már úgyis mindegy, hétfőn megyek esemény utániért. Az ok: nagyon beindított az egész szituáció, a sráccal egyszer találkoztam előtte, aztán a második randinkon elmentünk egy isten háta mögötti szigetre egy hétvégére. Nagyon izgalmas és szexi szituáció volt. Én meg hozzá 16 éves. És utólag visszagondolva elég felelőtlen.
2015. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Életembe 14-16éves koromig szedtem,fogamzásgátlót,de mivel azt se sikerült rendszeresen,mert mindig elfelejtettem,abbahagytam.Utána csak megszakítással, most leszek 27, de sosem voltam várandós.Mielőtt a tinik beleélnék magukat,közlöm,5 éve szeretnénk gyereket a férjemmel,sikertelenül.Szóval nekem nem a szerencse miatt nem volt besikerült gyerek,hanem mert komolyabb gondjaink vannak.Lehet egész életembe nem lesz. 27N
2015. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!