Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szedek. Megengedhetem a barátomnak, hogy belém élvezzen?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretném, de ma mikor rákérdeztem az egyik barátnőmnél, hogy ő engedte e, nagyon ledöbbent, hogy hogy mernék ilyesmit. Még az első levélnél tartok, de viszont úgy tudom, hogy már az első tabletta bevétele után védve vagyunk.
2015. szept. 2. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
védve vagy a tuti ajánlott h egy teljes levéllel beszsedsz már. amúgy hány évesek vagytok, hogy a barátnőd igy meglepödött?
2015. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi kb 4 évig csináltuk fogamzásgátlóval az ex csajommal és minden egyes alkalommal beleélveztem. Gyerek meg sehol, legalább is eddig nem találkoztam vele :)
2015. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el a gyógyszerhez mellékelt dokumentációt. Ha azt írja, hogy az első tabletta után már védve vagy, beléd élvezhet nyugodtan (mily meglepő, pont ezért találták ki). Ha nagyon nem vagy benne biztos, kérj tanácsot a nőgyógyászodtól.
2015. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 -=Koldus=- ***** válasza:
Már nem azért, de szerinted mire találták ki a fogamzásgátlót? Ezt igazán megkérdezhetnéd a barátnődtől is, mert, ha még ezt sem tudja, akkor totál feleslegesen szedi Ő is a bogyókat.
2015. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod. Egy hét után vagy védett akkor, ha a tablettát a menstruációs ciklusod első napján kezdted el szedni. Ha a 2-5 napban, akkor az egész ciklusban kiegészítő védekezés kell és a következő menstruációd első napjától vagy védett. Természetesen beléd élvezhet, hiszen nincs érett petéd, amit meg tudna termékenyíteni.
2015. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
19 vagyok én is és a barátnőm is. :) elolvastam a betegtájékoztatót, azt írja, hogy védett vagyok, csak elbizonytalanodtam amikor ennyire felháborodott ezen. :) a menstruációm első napján vettem be. :)
2015. szept. 2. 23:08
 7/13 anonim ***** válasza:
am bnőd tudja h tabit szedsz v ő is szed?
2015. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy most kezdtem, ő már régebb óta szedi a rendszertelen ciklusa miatt :)
2015. szept. 2. 23:17
 9/13 anonim ***** válasza:
ha az első levelet beszedted, akkor simán.
2015. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát akkor elég tájékozatlan barátnőd:D
2015. szept. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!