Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kockázatos ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kockázatos ez? Péntekről szombatra való éjszaka voltam együtt a párommal több menetben, megszakításosan, mivel sajnálatosan elszakadt a gumi a szex elején.

Figyelt kérdés
A "menetek" között mindketten mosakodtunk, ő egy alkalommal nem pisilt közötte, így lehetséges, hogy az előváladékban maradhatott némi termékeny spermium. Május elején voltam esemény utánira szorulva, szintén gumiszakadás miatt. A kérdésem az lenne mennyire árthatok magamnak még egy 72 órás tabival, mivel fél év sem telt el. Netán kockáztassak? De egy esetleges abortuszra azért nem vágyom...

2015. szept. 6. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A előváladék ténylegesen tartalmazhat spermiumot, főleg többszöri menet után. De! Ha nem a peteérésedkor, vagy előtte 1-2 nappal történt kisebb az esélye, sokkal a teherbeesésnek. A 72 órás.... Hát nem jó, az biztos. Nemtudom. Én nem javaslom, csak ha nagyon muszáj. Ennyi hormon féléven belül a szervezetednek sem jó. De miért szeretkeztetek az óvszer szakadás után? És ha az egészségi állapodod megengedi, irattass fel magadnak fogamzásgátlót, mert ez így nagyon nem biztonságos. Főleg, ha nem is pisilt közben. Akkor maradhatott vissza spermium, ha nem teltek el órák a menetek közöt. Kívánom, higy minden jó legyen!
2015. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mert csak ritkán tudunk találkozni és ha most sem tesszük meg akkor ki tudja mikor lett volna a következő alkalom. Ezért sem szedek tabit. Párhavonta 1-2 alkalomért nem találtam szükségesnek.
2015. szept. 6. 14:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Normálisan számolva a peteérésem körüli időszakban volt, de mivel a májusban bevett tabi bezavart nem állt helyre a mensim, össze-vissza jön megy így nem tudom pontosan hogy most is peteérés körül voltam.
2015. szept. 6. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz terhes, viszont nagyon nem ajánlott az esemény utáni tabletta.

Viszont reménykedni lehet, illetve az orvost is fel lehet keresni, veszíteni valód nincs, ő meg megmondja, hogy akkor mit is lehet tenni.

És oké, hogy nem akarsz fog. gátlót szedni, nincs ezzel semmi probléma, de akkor meg tanuljátok meg használni a gumit! Életem során több száz alkalommal használtam nemi életem során óvszert, de még soha egy sem szakadt ki. Nagyon nehéz ám kiszakítani az óvszert, csak annak sikerül, aki nem tudja használni.

Szóval veselkedjetek neki az óvszer útmutatójának és olvasgassátok, hogy hogy kell felhelyezni, illetve használni. Mert ha pár hónap alatt több elszakad, hidd el, hogy az nem az óvszer hibája, hanem a tiétek!

2015. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, az meg hogy ritkán találkoztok, nem indok. Gondolom tudta, hogy találkoztok,miért nem vett több gumit?
2015. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak igaza van! De! Én is voltam már "hasonló" helyzetben, csak mi védekeztünk. Az óvszer végére került előváladék peteéres előtt 2 nappal. Én is parázom ám emiatt! Nemtudom kell-e...


Szóval nem akarlak megijeszteni. De konzultálj egy orvossal erről! És tesztelj is! :) Sok szerencsét!

2015. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már 5 éve lassan megszakításozunk.. és semmi.. kicsit kezdek már megijedni :(


Szerintem nem lesz gond, de a tabletta most többet ártana, mint használna.. inkább tesztelj majd!

2015. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ne ijedj meg! Ha jönnie kell, jönni fog.

A megszakítás pedig nem parás? Én már ennyitől féltem. /előtted levő válaszoló vagyok/ vagyis, én még mindig félek!


Kérdező: teszt jobb. Tabletta sokat árt.

2015. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem parás :)
2015. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én az ilyet nem tudom megérteni.

Nem játszik az esemény utáni, mert nemrég vettél be egyet. Az óvszer kiszakadt...de csak mert olyan nagyon ritkán vagytok együtt, a pillanatnyi élvezetért kockáztatsz egy esetleges nemkívánt terhességet, és talán abortuszt...Igenis ki kellett volna hagyni az alkalmat, és legközelebb több óvszerről gondoskodni.

Remélem, nem lettél terhes, és hogy legközelebb nem történik ilyesmi.

2015. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!