Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mit vegyek fel, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit vegyek fel, mit vigyek magammal első együtt töltött éjszakára?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokat beszélgettünk a pasival, randiztunk is már nem egyszer, eddig nem történt semmi, még csak egy csók sem, most azonban elhívott magához... :)

24/L



2015. febr. 14. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nála alvós éjszakára gondolsz, akkor szerintem fürödj otthon mielőtt elmész :)


Vigyél magaddal váltó bugyit, alvósnak meg pl. topot-rövidnacival


vagy franciabugyit-toppal


Fogkefét, fésűt hajgumit...ami még kell neked


én emlékszem amikor a mostani párommal először együtt aludtam rövidnacit vittem toppal.

Ilyetszól "neharagudj, az mi rajtad? Bugyit akarok!!!" :D


Sok sikert! :)

2015. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, ja ÉS GUMI!!!!! legyne nálad!!!

meg max vigyél egy csokit vagy nasit hogy oldd a feszkót :D

2015. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogkefe, dezodor, váltás bugyi, pizsinek is használható póló, óvszer, és, ha szoktál sminkelni, másnapra egy szemceruza, meg egy alapozó, ha kell.
2015. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak szakadok a röhögéstől az első és a második válaszon. :D
2015. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Még annyi kérdésem lenne, hogy milyen óvszert vegyek szerintetek? Sosem vettem még, azt sem tudom, hogy milyen fajták vannak. :D
2015. febr. 15. 06:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Durex, Lyfestyle... de szinte bármi megteszi. Alapból 3-as csomagokban van, de ha már éhes vagy, 12-eset vegyél (ez nem mindenütt kapható).
2015. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, a LifeStyle-t nem ajánlom, nekem is és a páromnak is mart. Durexet vigyél, még a Masculant mondják jónak, még nem próbáltam.
2015. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!