Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmnek felírathatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek felírathatok fogamzásgátló tablettát a saját háziorvosommal?

Figyelt kérdés
Ő messze van a lakhelyétől és holnapig kéne szerezni fogamzásgátlót. Megengedett dolog, hogy csak úgy kérek a háziorvosomtól a barátnőm részére fogamzásgátlót?
2015. szept. 8. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most ugye vicc? Ez hormon, nem cukorka... nagyon-nagyon veszélyes dolog, én majdnem meghaltam miatta, mert engem sem vizsgált ki a doki... úgyhogy ezt kivizsgálás kell, h megelőzze!!!!!!
2015. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Abban nem vagyok biztos, de lehet, hogy csak olyan helyen tudsz feliratni neki gyógyszert, ahol ő be van jelentve. Ha a háziorvosodnál nincs bejelentve, tehát a kartonjai nem ott vannak, akkor szerintem nem tudsz felíratni.

De ebben nem vagyok teljesen biztos.

2015. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag nőgyógyász írhatja fel, és kizárólag vizsgálat után! Ez komoly dolog, nem szedhet be akármit.
2015. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
barátnőmnek sztk-ban írták fel, de nem oda jár viszont a rendszerben láthatják hogy mit szed! Próba szerencse!
2015. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abba bele se gondoltatok, 1-es és 3-as komentelő, hogy a csaj már régóta szed gyógyszert? És csak a következő havi kellene neki?
2015. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki van vizsgálva, szedi 2 éve és semmi baja. És én sokszor úgy érzem magam az orvosnál mintha boltban lennék. Amit akarok azt ír fel nekem, ha megindoklom miért kell. Meg elvileg szüleimtől is kérdezte már, hogy valaki másnak kell-e valami a családból.
2015. szept. 8. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyk társadalomból indultunk ki, úgyhogy nem, nem gondoltunk erre.
2015. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem. Ha a családodból valakinek írnak fel gyógyszert, akkor azt az ő kartonjára írják, nem a tiédre. A gyógyszereket személyre szólóan írják, nem darab-darab alapon, és elég furán nézne ki, ha a TE TB-elszámolásodban fogamzásgátló szerepelne... a dokit valószínűleg eléggé elmarasztalnák miatta, de a patikust is, aki kiadta...
2015. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!