Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fogamzasgatlot kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rágó_Ó kérdése:

Rezia fogamzasgatlot kezdtem szedni. A masodik levelnel tartok, a 15-24ig szakaszban vagyok. Par napig nem volt nalam a noteszem. Most eszre vettem, hogy az egyik nap elfelejtettem bevenni, de nemtudom pontosan mikor. Mi a teendo?

Figyelt kérdés

A betegtajekoztatoban azt irjak, hogy ha eltelt 12ora akkor is vegyem be a tablettat,ha az egy idoszakban is van a masikkal,majd ha a feher tablettak elfogytak,dobjam ki a placebo (zold) tablettakat es kezdjem el rogton szedni a kovetkezo level feher tablettait. Viszont attol felek igy lehet valami problemam,a betegtajekkztato szerint jelentkezhet verzes de a megvonasos csak a kovetkezo level placebotablettajainal lesz.

Az eloirtaknak megfeleloen bevettem a gyogyszert. Szerintetek tenyleg hagyjam ki a zold tablettakat es kezdjem a masikat szedni?



2015. szept. 13. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nehogy így tegyél, a betegtájékoztató direkt ír hülyeséget, azt akarják, hogy bajod legyen...

Naná, hogy ezt csináld! Nem véletlenül van ez leírva! Egyébként ne haragudj már, de notesz nélkül is kéne tudni követni, hogy hol tartasz, hiszen tök logikusan vannak berendezve a tabletták. Én mielőtt beveszem, végig számolom a sor elejétől (kedden kezdem a sort), hogy hányadik jön, és milyen nap van. És így kiderül, előző nap elfelejtettem-e bevenni.

2015. szept. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!