Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal arra lennénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal arra lennénk kiváncsiak, hogy mennyire alkalmas az a védekezés, hogy: gumi+ pharmatex krém? Szòval ha lecsúszna a gumi akkor se lenne nagy baj?

Figyelt kérdés

2015. szept. 15. 21:46
 1/5 RRR ***** válasza:
lásd lejjebb 2-vel
2015. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már a párod megkérdezte.
2015. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Krém? Nem inkább kúp? Én sokáig védekeztem csupán csak azzal, és nekem a nődokim ajánlotta. Nem lettem terhes. De aztán abbahagytuk, mert én mindig gombás lettem tőle,sajnos gyakori mellékhatása annak, aki erre hajlamos. Utána olvastam, hogy elég rossz a hatékonysága, de én nem lettem terhes tőle.

Szóval szerintem jó, amit írsz. Bár az óvszer mellé én már nem használnám. Ha már az aktus elején felveszi, és nem szakad ki, jó az.

Elég égető érzés a nőnek és a fiúnak is, én már nem rontanám tovább az élményt még ezzel is.

2015. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem nem kúp hanem krèm. Az is van belőle
2015. szept. 15. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az algopyrint. Térd közé szorítod és soha nem leszel terhes.
2016. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!