Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésének az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésének az abbahagyás után, milyen tünetek jelentkezhetnek? Az normális, ha meghíztam, mert abbahagytam?

Figyelt kérdés
1 évig szedtem fogamzásgátlót. Sosem volt probléma a súlyommal és az alkatommal, semmi ingadozás, több éve 55 kiló vagyok. Most viszont 3 hónap alatt felszedtem 8 kilót, pedig semmi nem változott, azon kívül, hogy nem szedem a tablettát. Ez normális? Ha igen, fogyókúrával ezt a súlyfelesleget le tudom adni, vagy kell hozzá szednem valamilyen hormonokat?

2015. szept. 16. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak többet ettél?
2015. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elvileg normális, mivel a hormonháztartásod megborúl
2015. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugyan annyit ettem, mint eddig is ezzel több éve tartottam az 55 kilót, most meg hirtelen elkezdtem hízni.
2015. szept. 16. 16:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha a fogamzásgátló miatt van, akkor szerintetek hogyan tudom leadni a felesleget? Az elég ha jobban figyelek az étrendemre, és a sportra, vagy menjek el orvoshoz, hogy adjon valami hormont?
2015. szept. 16. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az elkezdtél hízni? Pl 1 ruhamérettel nagyobb vagy?
2015. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig 55 kiló voltam és most, 8 kilóval több vagyok alig 3 hónap alatt. Nem tudom ez hány ruhaméret, de az is biztos, hogy már alig vannak olyan ruháim amiben kényelmesen érzem magam, mert a többi rámfeszül.
2015. szept. 16. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Az is fontos, hogy hány éves vagy! Egyébként ha nem változtattál semmit, lehet kialakult nálad valamiféle hormonális változás csak úgy a semmiből,esetleg étel allergia,intolerancia bármi más.


A helyedben elmennék hormonvizsgálatra(pajzsmirigy, női nemi hormonok stb vérvételre).

2015. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy ne általános kis és nagy vérképre menj!
2015. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 17. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát első körben próbálj meg egy kicsit diétázni. Ha úgy nem sikerül leadni, akkor menj el dokihoz, de addig tök felesleges, ha más bajod nincsen...
2015. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!