Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? Fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Fogamzásgátló mellett egy héttel előbb jött meg.

Figyelt kérdés

E hónap 8.án kellett volna megjönnie, ám beállított már 2.án, mondanom se kell, mennyire megijedtem. Előző hónapban 4 nappal előbb jött meg, igaz akkor 1 gyógyszert kihagytam, kiesett a kezemből és sikerült elhagynom. Közrejátszhat benne az előző hónap? Hozzáteszem, ez a 3.hónap, hogy szedem, úgyhogy még az "elején" vagyok. (Lindynette)

Gondoltam rá, hogy beszélek az orvosommal, normális e ez, vagy írjon fel másik gyógyszert, de előbb megkérdezlek titeket, volt e már valakivel hasonló.

A vérzés egyébként megszokotthoz képest sokkal kevesebb, első naptól kezdve olyan, minta 3-4.napon lennék, holott első 2 nap borzalom, mi szokott lenni...

Szerintetek mi lehet a probléma? Semmi más gyógyszert nem szedek mellette, ami befolyásolhatná.


L20


2015. szept. 6. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, ha élsz nemi életet, akkor lehetsz terhes? Ha kimaradt egy szem és nem pótoltad és nem alkalmaztál kiegészítő védekezést, akkor lehetsz terhes. Ha egy szem kimarad, akkor már ki is ürülhet a gyógyszer, magyarul beindulhatnak bizonyos természetes folyamatai a szervezetnek, így lehet a vérzésben is zavar.

Biztos, hogy mindig azonos időben veszed be és minden szemet beveszel?

2015. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de még így, hogy szedem is a gyógyszert, egyenlőre nem engedem neki, hogy belém élvezzen. (Tudom, hogy az előváladéktól is lehetek, csak annak kisebb az esélye).

Minden nap ugyanabban az időpontban veszem be, max 1-2 alkalommal volt 1-2 óra elcsúszás, de több nem. :/

2015. szept. 6. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Most hányadik tablettánál jársz? Mármint megjött 14-20-nap között vagy micsoda?
2015. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma veszem be a 20.at, holnap 21. és 8.án kezdődött volna. Ha jól számoltam, így 14.napra jött meg
2015. szept. 6. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!