Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szeretnénk védekezés nélkül együtt lenni. Így lehetne biztonságos?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy mivel gumit használunk (nem szedhetek fogamzásgátlót és azt ő sem szeretné,a mellékhatások miatt),egy alkalommal pharmatex+ megszakítással védekezve lennénk együtt,a menzesz utáni 1.-2. napon,amikor amúgy is kisebb az esély a terhességre..így biztonságos lehetne az együttlét? (Máskor mindig védekezünk rendesen,egyetlen alkalomról lenne szó és így sem élvezne belém,csak tudom,hogy a pharmatex nem 100%-os,úgy pedig inkább nem akarjuk,ha kockázatos.)
2015. szept. 21. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elég sokszor csináltam úgy a volt barátnőmmel. Ő sosem szedett bogyót,én meg nem húztam gumit. Annyi hogy még az előtt kivettem mielőtt elsült volna.
2015. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál már az is védekezés, tehát a kérdés hibás. :)

Jó, nem kötök bele tudom mit akartál kérdezni.

Igen, ahogy leírtad, a teherbeesés valószínűsége szinte csak matematika, gyakorlatilag semmi. Úgy gondolom ez esetben vállalható mértékű a kockázat, bár a kibicnek semmi sem drága, szokták mondani.

Nektek kell eldönteni, mert ti vállaljátok a kockázatot is, még akkor is ha ez nagyon kicsi!

2015. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen,rajottem,hogy ez nem a vedekezes nelkul kategoria,de addigra mar kiirtam :D most jobban utanaolvastam es sokan panaszkodtak hogy csipett,mart a pharmatex..haaat,nem tudom,elbizonytalanitott
2015. szept. 21. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Pharmatexel telibe lőttem, és nem lett gyerek. Annyira nem megbízhatatlan a cucc, csak nem 100%-os.

Megszakítással kombinálva, a termékeny napokon is csinálhatjátok így.

Egyébként több barátnőmmel is gumi nélkül megszakítással védekeztünk. Ment cicire szájba hasra hátra kádba, csak punciba nem.

Sosem lett baba. Bár ez nem a legbiztosabb, de nem termékeny napokon ez sem annyira veszélyes.

2015. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pharmatex-szel nyugodtan beléd is élvezhet.
2015. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetne,de a párod nagyon figyeljen, hogy ne élvezzen beléd.
2015. szept. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: a Pharmatex használata mellett nyugodtan beleélvezhet !!
2015. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így tényleg nagyon minimális az esély. Egy egy alkalom szerintem belefér.

Mi már egy jó ideje úgy csináljuk, hogy a gumi csak a vége felé kerül fel, addig anélkül. Nem történt még semmi belőle. Bár akkor se állnánk a fejünk tetejére, ha történne, így merünk kockáztatni.

2015. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!