Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Harmadszor lyukadt ki a gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mudavid kérdése:

Harmadszor lyukadt ki a gumi az elmult egy evben (Durex), mit csinálunk rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Harmadszor lyukadt ki a gumi az elmúlt egy évben, ebből az utóbbi kettő két hét leforgása alatt (Durex). Elsősorban az lenne a kérdésem, hogy nálatok ilyen milyen gyakran fordul elő? Valamit rosszul csinálunk? A gumit jól feltesszük, nem értem mért lyukad ki állandóan... Az elsőnél még idejében észrevettük, igy nem volt gond, a másodiknál persze barátnőm bevett esemény utánit (ez két hete volt), akkor meg is egyeztünk, hogy ki fogom húzni mielőtt elmegyek még akkor is ha gumi van rajtam, de sajnos a mai esetnél/kilyukadásnál egy kicsit későn húztam ki, egy kevés belé ment (úgyhiszem még akkor miközben húztam ki)... igy most csak reménykedhetünk...

2015. szept. 25. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a dugást!
2015. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A gumi az ilyen dícsérik hogy milyen megbízható bla bla nemrég én is befürödtem vele szépen méghozzá úgy hogy ki sem lyukadt hanem visszafolyt belőle a cucc.... Én innentől gyógyszerpárti leszek.
2015. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nalunk is mindig kiszakad, szerintem probalj meg egy masik meretet vagy tobb sikositot
2015. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, én azér úgy vélem nem tini szexet nyomatunk már... bővebben kifejtenéd mire gondolsz?
2015. szept. 25. 22:31
 5/16 A kérdező kommentje:
feljebb az első kommentelőnek reagáltam... de a sikositó nem hangzik hülyeségnek, mi eddig nem használtunk.
2015. szept. 25. 22:42
 6/16 LePeDő ***** válasza:
Én úgy hallottam akkor lyukad ki a gumi, ha túl kicsi a méret, de még sosem tapasztaltam ilyet.
2015. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megfelelő használat mellett nagyon ritka a lyukadás. Hagyni kell egy kis helyet a végénél. Ezt érdemes időnként ellenőrizni.
2015. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon régen volt hogy kiszakadt. de az azért mert a barátnőm dugni akart és nem volt gumi. mondta tud egy boltot... (éjszaka volt ) így elmentünk egy éjjel nappalos ABC be és ott vettünk még a csomagolás is elég egyszerű volt. De még durex (már 5 éve használom ) nem szakadt ki egyszer sem... ami a síkosító illeti ha tudod a dolgod nincs rá szükség. én még sohasem használtam de nem is lett volna rá szükség. ..
2015. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ez a hadjunk egy kis helyet a végénél is mindig meg van nálunk, ellenőrizzük... illetve rosszul fogalmaztam egy kicsit, nem "lyukad", hanem szakad... valamiért túl nyúlik a gumi, gondolom azért mert nem csúszik eléggé, ettől jobb ötletem nincs.
2015. szept. 25. 23:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Nehéz gyakorlat. Hogyan éritek el???? (Normális szex esetén szinte kizárt. Mit variáltok tul???)
2015. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!