Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 nappal előrébb hozhatom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 nappal előrébb hozhatom a menstruációm fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha most utolsó hetnel tartok a tablettaszedesben, de hányás miatt kijött a tegnapi tabletta, akkor tarhatok most szünetet? Mert sajnos azt nem tudom megtenni, hogy kettőt szedek be este es majd ha lejár ez a hét akkor rögtön kezdem szedni a következő hónapot, mert jelenleg nincs oenzem megvenni.

Szóvá ha most kihagyok 7 napot, akkor utana ugyanúgy folytathatom es nem kell kiegészítő védekezés?



2015. szept. 30. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Előrébb jön a menstruációd, de kell kiegészítő védekezés, ha előbb hagyod abba.
2015. szept. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem lesz azzal baj, hogy a harmadik heten ossz vissz csak egy tablettát vettem be es 6 kimarad?

Köszönöm a választ egyébként.

2015. szept. 30. 08:10
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat rosszul olvastam a választ. :D Ha mondjuk ugyanúgy szedem tovabb mintha mi sem történt volna akkor mi történik? Illetve melyik eset az amiben nem kell kiegészítő védekezés?

Mert a papír szerint ha most kihagyok 7 napot akkor nem kell kiegészítő védekezés.

2015. szept. 30. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kiegészítő védekezés-szerintem.

Csak akkor,ha több nap szünetet tartasz,mint 7nap.

Én 3 éve szedek,ha csúsztattam előre a havim-mint te most pl,én nem védekeztem pluszba.


21/L

2015. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írtam az előző kérdésedhez. Nincs tisztázva, h milyen típusú a tablettád. Egyfázisú, kétfázisú, három fázisú? enélkül nem szabd tanácsokat osztogatni, sem elfogadni, mert mindegyikre más vonatkozik.
2015. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyfázisú. Viszont a szüleim rá beszéltek hogy este ugyanúgy szedjem be a következőt mint mindig, es amíg ez tart addig vedekezzek mással is. Aztan 7 napos szünet.
2015. szept. 30. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!