Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytabletta nincs befolyással a menstruációs ciklusra? És övszer mellett lehet használni? úgyértem nem ellentéte a kettő egymásnak?

Figyelt kérdés
Bocsi h hülyén fogalmaztam,remélem értitek :)
2010. márc. 14. 22:08
 1/6 A kérdező kommentje:
*óvszer és a második kérdés,meg h nincs e egymásra negatív hatással a két dolog,hogy gyengíti vagy ilyesmi,
2010. márc. 14. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Semlegesítik egymás hatását,ezért ne használj semmit,a rizikó a pakliban sokkal izgibb!
2010. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet gumival használni, de minek hiszen a pharmatex eleve fogamzásgátló
2010. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a pharmatex nem fogamzásgátló. az csak kiegészitő védekezés, tehát ha elszakad az óvszer, és " csak " előváladék kerül a hüvelyedbe, akkor nem kell 72 oras, mert ott a kup. egymagában nem biztonsagos. orvos mondta, még mielőtt elkezdtek lehordani.
2010. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig megfelelő biztonságot nyújt. A gond ott van, hogy gyakorlatilag nem tudják rendesen alkalmazni. Nem várják ki a hatóidőt, nem tartják be, hogy mennyi ideig lehet előtte, utána fürdeni, nem jól helyezik fel, így nem csoda, hogy nem működik.

Régen is voltak spermicidek, soha egy olyan esetről sem hallottam, hogy teherbe esett volna mellette valaki, viszont akkor még nem 15 éves korban kezdődött a szexuális élet. Szóval a probléma itt van.

Jelenleg megszakítással kombinálva a Pharmatex megfelelő biztonságot nyújt.


Egyébként az óvszert nem teszi tönkre, tehát nyugodtan lehet együtt alkalmazni őket. A ciklusra pedig nincs befolyása, mert teljesen hormonmentes készítmény :)

2010. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KicsyManó válasza:

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy a párommal most kezdtük el használni a Pharmatex krémet.Semmi mellékhatást nem éreztem,de már több mint 1hete késik a menstruációm.Háromszor néztem meg terhesség teszten h terhes maradtam e,de negatív volt,vagyis nem várok babát.Hányingerem van szinte minden nap,és ugyan olyan dolgok vannak mintha valaki gyereket vár. Az lenne a kérdésem,hogy a krém okozhatja e,hogy a menszeszbe változást hoz,vagy szimplán csak azért késik,mert még eddig nem használtam fogamzásgátlót?! Köszi a válaszotokat!

2011. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!