Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta bevétele után terhes lesz a barátnőm?

Figyelt kérdés
pénteken mult el neki a mensi es tegnap átjött csak hogy megtörtént a baj most nagyon félünk mind a ketten. Kapott egy tablettás esemény utánit, mennyi rá az esélye hogy terhes lesz ha szex után 2-3órával mar bevette?

2015. okt. 4. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Idióták...
2015. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még tabletta nélkül is 10% alatti lett volna az esély...

Ezek után max akkor lesz, ha eltéved a gólya, és nálatok dobja le a zsákot...

2015. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen tablettát vett be? Mármint milyen márkájút? Egyébként az összes fajta 24 órán belül 90 % feletti védelmet nyújt, tehát 100 nőből 10 esik teherbe. Az EllaOne (ami 120 órás esemény utáni tabletta, nem 72 órás, mint a többi) pedig 100 %-ot ígér ha jól rémlik. Szóval nyugi.


Mellékhatásként 1 hét múlva lehet megint lesz vérzése. 14 nap múlva teszteljetek reggeli vizeletből, drogériában lehet kapni terhességi tesztet, max 1 ezres. Ha negatív és következő hónapban a menszesze is megjön (darabos, mennyiségben ugyanannyi mint szokott), akkor végleg megnyugodhattok.


Utolsó pedig ne mondj hülyeségeket. Minden nő szervezete máshogy működik. Igen, a nagy átlag menszesz után terméketlen középidőig, peteérésig, de vannak olyanok, akiknek ilyenkor van peteérése. Sok meddő pár pont menszesz után hoz össze gyereket, mikor a nőgyógyásztól ezt a tippet kapják, hogy nekik lehet nem a ciklus közepén van peteérésük. Honnan tudod, hogy a kérdező barátnője nem ebbe a kategóriába tartozik?

2015. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, azért nem 0%ot írtam, mert tudom, hogy nem mindenkinek érik egyformán.

De te meg ne ijesztgesd a kérdezőt, kizárt hogy 100 nőből 10 teherben maradjon, az nagyon sok! Inkább 1000-ből egy. Ezek a tabletták nagyon erősek, nem véletlenül nem lehet csak félévente egyet. Vagy legalábbis több hónap elteltével...


Szóval kerdező, nyugi, nagyon minimális az esélyetek, de máskor figyeljetek jobban :)

#2

2015. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De jobb ijesztgetni, érezze csak a felelősséget, hogy ez nem játék. Végül is ennyi erővel a megszakításos közösülés védekezés, hisz 100 nőből csak 35 esik 1 éven belül teherbe így.


Amíg nem próbált teherbe esni és nem tudja milyen könnyen vagy nehezen megy, addig igenis gondolja át kétszer a dolgokat és figyeljen sokkal jobban.


Ez most olyan, hogy én anyám kiköpött mása vagyok, eddig az első menszesz időpontja is ugyanaz volt (életkort nézve). Neki atomóra ciklusa van. Minden 29. nap délelőtt megjön neki, tehát a peteérésének is fixnek kellene lennie. Ehhez képest hárman vagyunk tesók, és mindhárman máskor fogantunk. Húgom tutira menszesz után, öcsém pedig előtte. (katonaság bejátszott apunak, így eléggé behatárolható az eset) Ezeket csak azért tudom, mert engem anyu így indított utamra, vigyázzak... sose lehet tudni...

2015. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!