Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellett menstruáció helyett barnázás! Terhesség?

Figyelt kérdés

Pontosan "megjött", ahogy szokott, de az első nap gyenge barnás, azóta meg csak pár csepp barna foltot észleltem. Lassan el kéne kezdeni a következő levelet. (Fél éve szedem) Lehet, hogy terhes vagyok? Pár napon belül tesztelek, de nagyon aggódok. Mellfájdalmaim is voltak az elmúlt héten (ami szokott néha, de gyengébben).

Köszi előre a válaszokat!



2015. okt. 5. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
dobtál egy barnát? :))
2015. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy neked milyen a menstruációd, de nekem, amióta tabit szedek, 2 és fél éve, azóta csak barnázásos megvonásos vérzésem van a hét napos szünetben. Alig van normális vörös színű menstruációm.


Ha most eltér az eddigiektől neked, akkor tényleg jó a teszt, és remélem semmi baj nem lesz.

2015. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

fog.gátló szedésekor nincs menstruáció


barnázás normális.


ha annyira rohadtul aggódnál,már rég vettél volna egy tetves terhességi tesztet.

2015. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!