Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemtudom hogy most mi történik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teknikál kérdése:

Nemtudom hogy most mi történik akkor terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Olyan problémára szeretnék választ kapni amely szerint 5.-én kellett volna megjönnie a menzeszemnek de még nem volt semmi csak hát fáját hasi görcsök kicsi hányinger (ez szokványos gondoltam nemsokára megjön) szokásos azonban eddig nem tapasztaltam olyat hogy a mellemből nyomás hatására fehér áttetsző színű folyadék ürülne szóval ez jelentheti hogy terhes vagyok?

2015. okt. 7. 10:03
 1/8 A kérdező kommentje:
de hozzá kell tennem hogy a barátommal védekeztünk helyi fogamzásgátlóval
2015. okt. 7. 10:04
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem teszt és orvos felkeresése ajánlott...


22F

2015. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyi fogamzásgátló? XD Akkor tuti terhes vagy.
2015. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

2 nap késés még nem a világ.

Tesztet meg fölösleges venni még, mert kb 1-2 hetes terhes állapotot tud kimutatni, hamarabb bizonytalan. HA egy héten belül nem jön meg vegyél tesztet (KETTŐT és két különböző márkát!). Ha mindkettő azt mondja, hogy terhes vagy, irány az orvos. Ha mindkettő azt mutatja, hogy nem vagy terhes, akkor jó eséllyel megúsztad.

A mell feszülés menstruációtól is lehet.

2015. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat még a mai napot megvárom hogy lesz-e valami ha semmi akkor teszt és nőgyógyász, azonban a mellemből folyó váladék is normális lehet menzesz előtt?
2015. okt. 7. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem normális a mell váladékozása! hormonprobléma, illetve bármi súlyosabb is lehet


keress fel orvost,elsősorban a melled miatt.

2015. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mellből távozó folyadék miatt mielőbb keresd fel az orvosod, lehet hormonprobléma, de akár daganat tünete is.
2015. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2016. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!