Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13 óra múlva pótoltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 óra múlva pótoltam egy szem gyógyszert, de a naptár módszer szerint akkor védekezés nélkül is szexelhetek. Akkor nem olyan veszélyes?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A naptár módszert NEM lehet alkalmazni tabletta szedése esetén. Ugyanis ilyenkor nem a saját ciklusod szerint érik petesejt, hanem normális esetben sehogy. Ha kihagysz tablettát, akkor meg létrejöhet ovuláció teljesen függetlenül attól, hogy az eredeti ciklusod szerint éppen nem lenne aktuális.

Szóval egy hét óvszer...

2015. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 órát késtél akkor a 12 órához képest. Kérdés mikor kezdted el szedni a tablettát.


Naptármódszer nem lehet alkalmazni, ha szedsz tablettát,meg egyébként sem.

2015. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Több, mint egy éve szedem ez a 2. szem volt.
2015. okt. 10. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szünet után az első héten felejtesz el bevenni egy szemet vagy csúszol vele több mint 12 órát (ebben az esetben hiába vetted be, ugyanúgy kihagyásnak számít) akkor a legveszélyesebb! A tabletta a szünetben is azért véd, mert utána a 8. napon beveszed a következő levél első szemét. Én használnék a helyedben egy hétig kiegészítő védekezést.
2015. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a 8. napon bevettem
2015. okt. 22. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a nőgyógyászodat kérdezed meg? Van az orvostudakozó weboldala, ahol orvosoktól kérdezhetsz anonim módon.
2015. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!