Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14napja szedek fogamzásgátlót....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14napja szedek fogamzásgátlót. Eddig barna folyásom volt ami ma már vérzéssé vált. Ez normális?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! Viccet félretéve normális lehet, mivel a fogamzásgátlók hatására a peteérés, leválás abbamarad. A gyógyszer "mesterséges" menstruációt idéz elő, amit pusztán azért terveztek bele a hatásmechanizmusokba, hogy ne legyen annyira furcsa (egyáltalán nem menstruálsz). Kezdeti időszakban ezek a folyamatok lehet, hogy nem normalizálódtak, így lehetséges. Elméletileg idővel beáll és egy sokkal kiszámíthatóbb ciklikus "menstruációd" lesz. Ajánlom ettől függetlenül, hogy kérdezd meg a nőgyógyászod, vagy gyógyszerészedet is. Egyrészt megnyugtat, másrészt hitelesebb forrás, mint a gyakorikerdes.hu egyik névtelen kommentelője.
2015. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem,ha vérzés jelentkezik fogamzásgátló szedése közben akkor nem használ a tabletta
2015. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel. A barna folyás előfordulhat, azonban vérzés csak a meghatározott, abban a bizonyos 7 napos szünetben/ placebo időszakban lehet, ha előbb jött meg, akkor logikus, hogy valami nem stimmel. Mindenképpen beszélj orvossal.
2015. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen több gyógyszert kipróbáltam én is mire használt valamelyik ha egyfolytába barnázol meg vérezgetsz nem elég erős a fogamzásgátló hormonzavart csinál, nekem volt hogy fájta hasam egy kettőtől eggyel erősebbet szoktak adni ilyenkor. Első egy hónapba nem szoktak még adni semmit várnak de ha vérzésed is van tuti visszamennék.
2015. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!