Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e Terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e Terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy a barátnőmmel több mint egy hónapja pettingeltünk, és én eléveztem a keze által, de a kezemre nem került az anyagból, és még utána én megujjaztam. De a kettő között eltelt idő, tehát nem egyből.


És ezután 5 napra rá megjött a mensije, de állítása szerint nem volt olyan mint szokott kicsit gyengébb.

És most késik már 2 napja a mensije, esetleg lehet hogy tényleg terhes? Elképzelhető, hogy ha mégis került egy nagyon nagyon kis mennyiség az ujjamra, akkor attól teherbe eshet? Valahol mélyen tudom, hogy azért ennyitől nem kéne parázni de elkellene egy kis megerősítés, mert nem akarom romba dönteni az életét.



2015. okt. 11. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan nem terhes nyugi:)

Mennyi idosek vagytok ha lehet tudni?

2015. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiatalok, 20on alul :(
2015. okt. 11. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasznaljatok zoknit. Nem a legkellemesebb, de ved
2015. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!