Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta? :o...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta? :o Postinor?

Figyelt kérdés

Vélemények a mostani Postinor tablettáról?? Ami 2 darab bogyóból áll, amit 12 órai különbséggel kell bevenni?

(18 éven aluli az alany aki bevette,de ez nem számít, kérlek ne itt akadjatok le, egyébként recept nélkül adták, egy felnőtt ismerősöm kérte ki:), de ez nem lényeg!)

Szóval, vélemények, tapasztalatok?:)

Kicsit izgulok,mert olvastam negatív véleményt,mondjuk 20 évvel ezelőtti véleményeket találtam, szóval aki a közelmúltban szedte, annak mi a tapasztalata? Hatásos? Nektek voltak mellékhatásai?? ..



2015. okt. 11. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A piacon található 3 közül a leggyengébb. A legjobb az EllaOne, ami nem 72 órás, hanem 120 órás eseményutáni (tehát az aktustól számítva 120 óráig hatásos, de az első 24 órában 100%-os, míg a másik kettő, a Postinor és az Escapelle csak 90-95 % körül van)


Ha az első 24 órában vette be az ismerősöd az első szemet, és nem valami csődör a barátja ő meg nem szupertermékeny (pl pont peteérése van), akkor egyáltalán nem kell aggódnia. A statisztika nem bontja ketté a peteérés alatti baleseteket és az utána történő alkalmazást az egyéb időpontoktól, így akár emiatt is kijöhet az ugyan magas de cseppet sem megnyugtató százalék.

2015. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Ám nem az ismerősöm vette be, hanem én:) Csak az ismerősöm vette KI a gyógyszerüzletből:)

2015. okt. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!