Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lett valaki terhes azutan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett valaki terhes azutan, hogy idoben bevette az esemeny utanni tablettat? Postinor 2ot vagy mast?

Figyelt kérdés

14.en este kilyukadt az ovszer, pontosan nem tudjuk mikor, de bennem ment el baratom. Egy adag kifolyt, es azonnal mentem kimosni a huvelyem, es sok kijott akkor is. Azonnal mentunk ejjelnappali gyogyszertarba, es vettunk esemeny utanit. Postinor 2ot kaptam. Kb az aktus utan egy oraval be is vettem az elso szemet, 12 ora mulva pedig a masikat. jelentkeztek a mellekhatasokbol is... enyhe parpercig tarto fejfajas, hanyinger es alhasi gorcsok (legalabbis fura erzes az alhasban), es faradtsag. A neten biztato dolgokat olvastam, allitolag szakertok irtak, hogy ha bevettek az esemeny utanit nincs mitol felniuk. Viszont tudom, hogy nem 100% es ezert kivancsi vagyok, hogy lesz e valaki aki ezutan is terhes lett. Azt meg hozzateszem, hogy menstrualas vege utanni 3. nap volt, tehat a menstruacios naptaram szerint nem vagyok termekeny.. viszont nagyon felek. Ket het mulva csinalok ket tesztet... de addig is kivancsi vagyok.


Elore koszonom a valaszokat!



#Postinor #esemeny utanni tabletta #terhesseg megelozese
2015. márc. 15. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Lett, ráadásul hármas ikrekkel.
2015. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen ikreket szültem utána
2015. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy en vagyok tudatlan, de esemeny utanit nem csak receptre adnak ki??

Amugy rengeteg ilyen kerdes van, de tudtommal majdnem 100%ban biztos.

2015. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat en kaptam nelkule is, es akit tudok hogy meg szedett az is recept nelkul kapta meg. En is sok oldalon ugy olvastam, hogy csak recept nelkul, de lehet itt Romaniaban mas a helyzet. en orulok, hogy kaptam...
2015. márc. 16. 12:32
 5/8 A kérdező kommentje:
meg igyis aggodok, mivel ma erosodott a hanyinger, keserunek ereztem a csapvizet, ami nallunk ihato es finom, es enni is csak keveset tudtam...remelem csak azert, mert megzavarta a gyogyszer a hormonokat, es nem azert mert nem hatott... Bar nem tudom, mennyi ido utan jelentkezhetnek a terhesseg tunetei... sokfelet olvastam errol is
2015. márc. 16. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem hiszem hogy jelentkeznének terhességi tünetek, ez még csak maximum az idegességtől, stressztől lehet.
2015. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
erre en is gondoltam, hogy ismerve a tuneteket bebeszelem magamnak... egesz addig mig nem latom, hogy a tesztek negativak tuti nem fogok tudni teljesen megnyugodni...sot mig meg nem jon rendesen
2015. márc. 16. 21:21
 8/8 A kérdező kommentje:
valaki meg valaszolna?
2015. márc. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!