Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót azért írtak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót azért írtak fel 16 éves koromban, mert pattanásos voltam, ennek 5 éve! Szerintetek ha 2-3 hónap szünetet tartok, akkor visszajöhet újra? :\ (A doki javasolta, hogy 5 év után kicsit pihentessem a gyogyót! )

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd abba és ki derül!!! De ha szexuális életet élsz közben nehogy meglepetés érjen!
2015. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem valószínű! A pattanásos tinikorszakod elmúlt időközben! :)
2015. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk eleve barom volt az orvos, pattanásra fogamzásgátló? Ő olyan, aki köhögésre meg hashajtót ír fel?

El sem hinnéd, mennyire szét tudja rombolni a szervezetet, már pár évnyi, sőt, van, hogy pár hónapnyi szedés is, és van, hogy ez csak évtizedek múltán fog feltűnni. Inkább egy jó bőrgyógyászt kellett volna keresni :/

2015. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi ez a kamu ökörség hogy fogamzásgátló pattanásrA? szét akarja rohasztani rákosítani a tested vagy mi?


5 évig hormonbombával készen kapod a rákot vagy kihullik a hajad a pitsába.


ezt a hülyeséget

2015. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az arcomra 6 hónapig szedtem a Sotretet, és mivel az magzatkárosító hatású, ezért kellett mellé fogamzásgátló!!!

Tartós kapcsoltban élek, ezért amúgy is az lett volna az alapvető, hogy szedek gyogyót!


NEM a részletekben kellene elveszni, hanem a fennálló kérdésre válaszolnia annak, aki 4-5 év után abbahagyta a gyógyszert és előtte pattanásos volt !!!

2015. okt. 14. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
"Amúgy is az lett volna az alapvető" - tehát ha valaki tartós kapcsolatban él, akkor elvárt a nőtől hogy bogyót szedjen. Furcsa logikád van lányom... Kérdésedre válaszolva, igen ha gentikailag hajlamos vagy rá akkor visszajöhetnek a pattanások. Ha csak serdülőkori kipattogzásod volt akkor valószínűleg nem lesz drasztikus változás... Nekem is kijönnek néha pattanások, de ez teljesen normális szerintem.
2015. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha Sotretet is szedtél mellé, akkor nem biztos, hogy visszatérnek, sőt, jó eséllyel nem, mert az alp problémát a Sotret megszüntethette.

Viszont az elég gyakori, hogy ha csak fogamzásgátlót írnak ilyenre, hogy abbahagyás után még rosszabb lesz, mint előtte.

2015. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvető? Nekem, felelősségteljes férfiként az az alapvető, hogy felhúzzam azt a rohadt gumit, és nem az, hogy elvárjam, hogy akit SZERETEK, az szétbarmolja a szervezetét. Na, ez az alapvető.
2015. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!