Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 44 éves vagyok,40 éve focizom....

Pizbulterier kérdése:

44 éves vagyok,40 éve focizom. Négy hónapja műtöttek"sima"porcleválással. A doki azt mondta két hónap múlva újra sportolhatok. Jelenleg járni már "simán" tudok, de a sport nem megy. Fogok-e még valaha tudni focizni? Vagy csak én vagyok türelmetlen?

Figyelt kérdés
Egyéb jó tanács?
2015. júl. 22. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent. Kálciumot és magnéziumot kell szedni, ne feledkezz meg a húsról. A hús és a bab, + karfiol remek fehérjeforrás. Én minden nap azt eszem, nekem segített, pedig én 45 éves vagyok. Szeretek focizni, nap, mint nap a belemet dolgozom ki, minden nap fogyasztom ezeket a forrásokat, semmi bajom. Voltam gyenge, mikor elhagytam az otthonom, egy 60 napos túrára mentem, hazafele jövet gyengének és gebén éreztem magam, de amint a feleségem elkezdett fogyókúrázni, (viccet félre téve) komolyan, fogytam is, fekvőtámaszozok és, erőm van, erőm telében vagyok. Fogadd meg, kedves kérdező.
2015. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!