Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor lehetek együtt a pasimma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehetek együtt a pasimmal, ha a menzesz 3. napján vettem be először a fogamzásgátlót (Adelle)?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátló betegtájékoztatóján azt írták, hogy a menzesz első napján ha beveszem a tablettát, azonnal védve vagyok a terhesség alól. Be lehet venni a 2-5.napon,de a további 7 napban óvszert kell alkalmazni.

Pénteken lesz a 7.nap


A kérdésem, hogy szombaton használjunk-e még gumit vagy sem?


2015. okt. 14. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg dgyertelmuen le van irva, es te is tudtad ertelmezni. Akkor mire fel a kerdes?:)

Szombaton mar egyuttlehettek,igen.

2015. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először szedsz fogamzásgátlót? Mert akkor én várnék a második levélig, mert mi van ha számodra nem ez a megfelelő gyógyszer? Kevés a dózis, stb, ezért nem vagy védett? Ez pedig csak a második levél előtt derül ki. (amikorra túl vagy az esetleges hóközi pecsételőn és megjön a megvonásos vérzés a szünetben)


De te tudod. Tájékoztató szerint szombaton már védettnek kellene lenned.

2015. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én biztosan használnék még kiegészítő védekezést az első levél alatt.

19L

2015. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a betegtájékoztatóban elég értelmesen le van írva, de én mikor elkezdtem szedni még kb 2 hétig óvszert is használtunk
2015. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!