Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hízom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klasszikusnarancs kérdése:

Fogamzásgátlótól hízom?

Figyelt kérdés

jövőhéten kezdem el szedni a tablettát.

és elolvastam a mellékhatásokat hogy súlygyarapodás.

sok helyen olvastam hogy " meghízol a fogamzásgátlótól" de sok helyen pedig azt hogy csak az étvágyam növeli és ha van akaraterőm akkor nem lesz baj


Viszont amúgy is nagyon hízásra hajlamos vagyok és nagyon félek hogy meghízom, mert sokat küzdöttem ellene ! :(



2015. okt. 22. 21:36
 1/6 anonim válasza:
100%

Erre szerintem pontos választ nem lehet adni, ugyanis egyéntől függ.

Lehetséges, hogy hízlal, megnő a feneked, vagy a melleid...ki tudja?!

2015. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A keves hormontartalmasat es vizalaput irt ki akk nem lesz gond.
2015. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pörölycápa ***** válasza:

Én másfél éve szedek fogamzásgátlót, és nem híztam tőle... Igaz rengeteget mozgok, viszont emellett eszek is mindenfélét. Az étvágyamat sem növelte szerintem. Persze én csak egy eset vagyok, valakire lehet tényleg hízlaló hatással van. Bár szerintem ha továbbra is sokat fogsz az elhízás ellen küzdeni, akkor nem lesz baj. Ha meg abbahagyod a küzdést, és elengeded magad/ellustulsz, akkor ne a fogamzásgátlóra fogd hogy elhízol, mert anélkül is megtörtént volna.


A lényeg, hogy próbálj meg a tabletta mellett is mindent ugyanúgy csinálni, mint eddig, és akkor nem lesz baj. Nekem az a taktikám, hogy figyelem rendszeresen a súlyomat, meg belenézek a tükörbe, és ha azt látom, hogy 2-3 kiló felszökött, akkor egyből elkezdek tenni ellene, jobban odafigyelni arra hogy mit eszek, kicsit több mozgást beiktatni (mert ez a néhány kiló meglepő módon mindig akkor szökik fel, amikor valamilyen oknál fogva egy kissé elengedem magam, vagy túl elfoglalt vagyok és nincs időm normális kaját csinálni, vagy eljárni edzeni). De 2-3 plusz kilót még könnyű helyrehozni.

2015. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hízol-e mert még el se kezdted szedni ezek szerint
2015. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Két és fél éve szedek gyógyszert, nem híztam és semmilyen mellékhatása nem jelentkezett nálam.


Egyébként meg, ha eleve betáplálod az agyadba, hogy hízni fogsz a gyógyszertől, akkor hízni is fogsz tőle, nemcsak azért mert beképzeled, hanem azért is, mert erre számítasz, mert a testednek egy utasítást küldtél, hogy hízzál a gyógyszertől és ő csak a kívánságodat teljesíti!

2015. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 4 teljes levél Dienille nevű fogamzásgátlótól híztam 3 kg-t. Én is ettől féltem, nálam sajnos bejött. Semmit nem csináltam másképp. Ez az étvágy dolog azért hülyeség, mert ha éhesnek érzed magad, úgyse arra fogsz gondolni, hogy biztos sok lesz, hanem eszel, úgy hogy észre se veszed.

Én legalábbis nem vettem észre semmi étvágy vagy étrend változást, mégis felszaladt....

Azért is biztos, hogy ettől van és nem csak ráfogom, mert 5 éve tartottam a súlyom és ez alatt a 4 hónap alatt jött fel mind.

Egyébként nekem csomó egyéb mellékhatása is jelentkezett, ami miatt eltiltottak a szedésétől (nem is bánom) pl. súlyos migrén, visszerek, hallásromlás.

Egyetlen pozitív hatása, hogy a mellem is nőtt, de ilyen áron kösz nem kell.

Ettől függetlenül rengeteg nő szedi minden probléma nélkül. De sose tudhatod, hogy te leszel-e pont az az egy a millióból, aki trombózist kap, vagy bármit kifog a 10 oldalas mellékhatások közül.

22L

2015. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!