Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom egyszerűen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyszerűen nem tudja megszokni a gumit. Akkor most mit csináljunk? Pesszáriumról vélemény?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy lelankad tőle állandóan, pedig több márka-méret ki próbálva, én húztam fel, gyakorolta is, orvos szeint nincs semmilyen szervi baja. Egyszerűen a behatolás előtt "megadja magát", ha gumiban van.

A fogamzásgátlót nekem több orvos se ajánlotta amiatt, mert nagyon sok trombózis volt a családomban, de nem nőgyógyászok voltak. A többi módszer meg nem biztonságos, mint a megszakítás, naptár (szabálytalan a ciklusom, ott a fene rá nem jön mikor van peteérésem), ilyen krémek.

Olvastam még a pesszáriumról, de a dokim szerint olyan csak külföldön van. Ez kozárva.Meg hogy nem is biztonságos. Mert ha igen, akkor sajna lehet el kellene gondolkozni a szakításon, mert nekem egy gyerek jelenleg ki van zárva.



2015. okt. 23. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
mégiscsak szokja meg. idő kérdése. olyan nincs hogy nem tudja megszokni, főleg ha szeret, csak próbálkozik még
2015. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy pesszárium komolyan csak külföldön van?
2015. okt. 23. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Hát lehet csinálni megszakításos módszerrel. Én egyik barátnőmmel 8 hónapig csináltam így és nem volt semmi gond.


Vagy lehet az is, hogy csak orálisan kényeztetitek egymást. Esetleg análisan közösültök, azt is sok lány szereti.

2015. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Pesszárium nem csak külföldön van, esetleg megpróbálhatod a hüvelykúpot. Menj el nőgyógyászodhoz, ő majd tájékoztat.
2015. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Olyan nincs , hogy nem tudja megszokni. Lehet, hogy valamivel kevésbé élvezetes, de ha megfelelő a méret és élvezi a szexet ez nem akadály senkinél a Földünkön!
2015. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
szokja meg. keressen másik fajtát, ami kényelmesebb neki. pesszáriummal én nem mernék szexelni a helyedben, nem mondják annyira biztonságosnak. sok más félek foggátló módszerről olvastam, az óvszeren és a tabin kívül mindről rosszak a vélemények többségben.
2015. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Pesszárium spermiciddel kiegészítve 98%os védelmet nyújt, csakúgy mint az óvszer.

Ha be tudod szerezni, meg tudod tanulni a használatát és nem zavar titeket szex közben, akkor hajrá.

2015. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én dokim egy hete a Jaydess nevű hormontartalmú méhen belüli fogamzásgátlót ajánlotta. 3 évre szól. Sok pozitívumot mondott róla, még nem szült nőknek van kitalálva, kisebb fajta.

Nekem még nincs, de agyalok, mert ennek is lehetnek hátrányai.

Viszont elég biztonságos, az tuti. Nem úgy mint a sima spirál, ez a hormontartalmánál fogva is akadályozza a teherbe esést és azért jobb a tablettánál, mert csak a méhen belül fejti ki a hatását, tehát nem a teljes vérkeringésedbe kerül bele, illetve csak egyféle hormont tartalmaz.

A másik amin még gondolkozom, az injekció. Ezzel csak az a bajom, hogy 3 havonta kell beadatni. Mi van ha nem érek rá, nincs rá pénzem stb...

22l

2015. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jó méretet és fajtát vettetek! A párod mérje le rendesen a méretét és nézzétek meg a neten, hogy milyen való rá :)
2015. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pesszárium tényleg nincs Magyarországon, de lehet rendelni külföldről a pharmafutár cégen keresztül. Illetve van ez is

[link] (Caya pesszárium).

2015. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!