Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vesztettem el a szüzességem,kezdetben durex óvszert használtunk,abból is különböző fajtákat,de volt rá példa 3x is,hogy elszakadt.2 hete Masculant használunk,de néha a barátom szeretkezés közben furcsának érzi,mintha kiszakadna. Szex közben nézegetjük,hogy egyben van e még,de nekem elmegy egy kicsit ettől a kedvem,hogy folyamatosan nézegetni kell. Fogamzásgátlót nem szedhetek .
2014. febr. 16. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1. Hány évesek vagytok?
2014. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 16,a barátom 18.
2014. febr. 16. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szedhetsz, akkor nem szedhetsz. Marad a nézegetés. Inkább nézzétek, mint, hogy teherbe ess. Lehet, hogy a korábbi tapasztalatok miatt van ez a "mi van ha kiszakad a gumi" érzés, és lassan már kezditek beképzelni. Nyugi, minden oké! A hozzáállásotokkal minden rendben van, mert nagyon odafigyeltek, és ez tök jó. Én is jártam egyébként úgy, hogy 10db-os Durex Elit-ből 3 vagy négy szétszakadt. Szerintem vannak ilyen "hibás szériák" próbálgassatok minél többet. A Lifestyles Ride nekünk pl bevált...:) 26/L
2014. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ!
2014. febr. 16. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, rosszul húzzátok fel, ha elszakad, szóval ezt kellene megtanulni
2014. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!