Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd a Tri-regol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszee17 kérdése:

Mikortól véd a Tri-regol drazsé? Mindenki mást mondd s kezdek parázni. A menzeszem első napján kezdtem szedni s a 8. napon voltunk együtt.

Figyelt kérdés
a nőgyógyászom nem mondott semmit,a kórházi ügyeleten voltam tegnap és ott azt mondták egy hónap alatt hat csak!Más szerint már az első héten vki szerint 10 nap után.Akkor most mi van?a tájékoztatón nem ír kiegészítő védekezsét!
2008. szept. 11. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én alig vettem be az elsőt és már az ágyban voltunk.Szerintem az első tabletta után már hat,de azt ajánlják h várj vele egy kis időt.Biztos nem lesz semmi gond ne félj,nem hallottam még olyan embert aki az első után lefeküdt a barátjával és terhes lett volna.Ne parálj a 8. bogyó már biztonságos.
2008. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nyugodj meg. A 8. napon már védett voltál, ha a menzeszed 1. napján kezdted el szedni pontosan. Énis nagyon bestresszeltem, mert nekem is mondtak ilyet, meg olyat, 4 független nőgyógyászt is fölhívtam akik azt mondták nem lesz semmi baj. Milligestet szedek. Úgyhogy nyugi. És még valami... Ugye a menzesz 1. napján kell elkezdeni szedni, ha legalább 3-4 napig tart, addig nem javallt a sex, különböző fertőzések miatt. Szóval addig kialakul a védettség. Az 1 hónapot csak a megnyugtatás végett tanácsolják, vagy akkor, ha nem a vérzés 1. napján kezdted el szedni.

2008. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!remélem tényleg megnyugodhatok!:SAnnyira rossz h mindenki mást mond:S:S

Mégegyszer köszi!:D

2008. szept. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!