Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e terhes a barátnőm ha,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homalyos kérdése:

Lehet e terhes a barátnőm ha, nem alkalmaztunk fogamzásgátlást de nem élveztem bele, még szűz, késik a menstruációja de sokat idegesedett, nem hatoltam be teljesen?

Figyelt kérdés

-nem volt fogamzásgátlás

-szűz

-késik a menstruációja már 2. napja

-sokat idegeskedett

-nem élveztem bele

-nem hatoltam be teljesen



#szűz #fogamzásgátlás #nem hatoltam be teljesen #késik a menstruációja
2015. okt. 28. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 opened paradise ***** válasza:

Ugyanez ugrott be :D

Bár én hiszek az emberekben,hiszem,hogy nem csak 1 ember lehet ennyire hülye.

2015. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

-nem hatoltam be teljesen---> ez kizárja azt, hogy még szűz.


igen lehet terhes de kevés eséllyel.

2015. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen, lehet terhes.

Az, hogy szűz volt, nem zárja ki- egyébként is, most már nem szűz.

Az, hogy sokat idegeskedett, irreleváns

Az, hogy nem élveztél bele és nem hatoltál be teljesen, nem jelenti azt, hogy, hogy előváladék nem kerülhetett be a hüvelyébe- ez pedig tartalmazhat spermiumokat.

Egy volt osztálytársam hasonlóképp lett terhes, a srác nem ment el benne, csak pár másodpercre berakta neki aztán gumiban folytatták.

Szóval igen, lehet terhes, el kell szépen menni a patikába/drogériába és párszáz forintért terhességi tesztet venni. Nem egy vagyon és már a késő menstruáció első napján is szinte tökéletes eredményt ad.

Ha ennyire homályos vagy, kedves kérdező, a szex előtt kéne utánajárni a dolgoknak, nem mikor bár ott a baj.

2015. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a kérdés az volt hogy lehet e terhes ha nem élveztem bele,szűz mert megvizsgáltuk.a másik kérdés h miért késik a menstruációja
2015. okt. 28. 23:15
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

1.Igen, lehet terhes.


2.Lehet, hogy megvan a szűzhártyája, de attól erkölcsileg már nem szűz.


3.Vagy azért késik neki, mert nem pontos, vagy azért, mert terhes és ha terhes, akkor nem lökődik le a méhnyálkahártya, hiszen abba ágyazódik az embrió. De ezt hiába magyarázom neked, ha ahhoz is sötét vagy, hogy védekezz, akkor ezt végképp nem fogod megérteni.

2015. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem kérem a szidást tudom hiba hogy nem védekeztünk,hánynapot késhet maximum a menstruáció ha nem terhes?
2015. okt. 28. 23:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Változó, hogy hány napot késhet.

Miért nem mentek el és vesztek egy olcsó, 300 ft-os terhességi tesztet a DM-ben, vagy a Rossmannban, ahelyett, hogy itt találgattok? Most még ezt könnyű megnézni, de ha már gömbölyödik a pocak és 300 ft-t sajnáltatok a tesztre az nagyon kellemetlen meglepetés lesz.

Bakker egy sajtburger árát dobjátok már össze!

2015. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szűz, mert megvizsgáltuk??? mit? öcsi ha beraktad neki, akkor már nem az...-.- a terhesség szempontjából meg full lényegtelen, mert hiába volt előtte szűz ha már voltál benne, akkor lehet terhes
2015. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
senki nem fogja tudni itt megmondani neked, hogy a barátnődé hány napot fog késni. kajak hol éltek ti? hány évesek vagytok? miért kell olyanoknak szexelni akiknek fogalmuk sincs alap dolgokról, még a saját testükről sem...komolyan nem értem
2015. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!