Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szinte mindenki elhízik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindenki elhízik, túlsúlyos lesz a fogamzásgátló tablettától?

Figyelt kérdés

Az is,aki egyébként nem az a hízékony alkat. Csak azért látszódik,hogy megnő mellette az étvágya?

Minden női ismerősömnél megfigyeltem.

Anyukám mondjuk elég vékony alkat,rajta nem látom azt,hogy felszedett volna plusz kilókat.

Szóval az a ritkábbik esett,hogy valakinek nem nő meg az étvágya tőle?



2015. nov. 1. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen

11f

2015. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez gyogyszerfuggo. En egy gramot nem hiztam az ot -hat ev alatt tole.
2015. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét lányom évek óta szedi a bogyót, egy gramm túlsúlyuk nincs.
2015. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Az ismerőseim körében összvissz 2-3 olyan lányról tudok magamat beleszámítva, akik híztak a tablettától. És kikérem magamnak, hízni és túlsúlyossá válni nem ugyanaz.

Ennél egyébként sokkal rosszabb mellékhatások is léteznek, én pl. örülök, hogy "csak híztam" tőle. Hüvelyszárazság, a libidó megszűnése, gyakori hányás, visszeres láb stb. Ezek szerintem sokkal rosszabbak.

2015. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Azok a lányok akik "meghíznak tőle" csak erre fogják. Egy jó kifogás arra, hogy miért engedték el magukat.
2015. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen én is olvastam a káros hatásokról. Csak kíváncsi voltam,hogy a hízás milyen gyakori tőle.
2015. nov. 1. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem, sem én híztam, sem a barátnőim akikről tudok hogy szedik/szedték
2015. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Egyszer egy nőgyógyász ismerősöm mondta: nem a fogamzásgátlótól hízol, hanem az ételtől, amit megeszel. Bizonyos tabletták bizonyos nőknél fokozzák ugyan az étvágyat, de önuralom kérdése, hogy az illető megeszi-e a plusz mennyiséget, amit megkíván. Nem kötelező ugyanis megenni...

Plusz a nők ugye akkor szednek fogamzásgátlót, amikor stabil kapcsolatban vannak, ez pedig önmagában elég szokott lenni, hogy a nők elkényelmesedjenek, és könnyen ráfogják, hogy a tablettától híznak.

Summa summarum: magától a fogamzásgátlótól semmiképpen nem lehet hízni. Tehát olyan hatása nincs, hogy plusz kilókat gyárt. Esetleg növelHETi az étvágyat, de akkor is kompenzálni lehet önuralommal, mozgással, stb.

Én a magam részéről hormonális fogamzásgátlás mellett híztam is (de nem a tablettától, hanem mert abbahagytam a sportolást), és fogytam is (minden különösebb diéta és önsanyargatás nélkül). A tablettának nagyjából 1%-nyi befolyása van a súlyra.

2015. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gyakori. Egyébként is nehéz visszavezetni erre az okra, ezer más dolog miatt is lehet.
2015. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. A fogamzásgátlótól két módon lehet hízni. Az egyik az, hogy visszatartja a szervezeted a vizet. Ez könnyen kiküszöbölhető, ha több vizet iszol. A másik meg az, hogy megnő az étvágyad tőle, maga a gyógyszer nem hízal, mert nem viszel be vele plusz kalóriát. Ha odafigyelsz, akkor nem hízol, de amúgy sem minden gyógyszer okoz ilyesmi tüneteket.
2015. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!