Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elso levelnel tartok a fogamza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso levelnel tartok a fogamzasgatloval ( a 12. szemnel ) es lehetseges, hogy van peteeres megis? Tojasfeherje szeru folyast vettem eszre mint felidokor szokott.

Figyelt kérdés
Nem olyan sokat es suru nyulost mint gyogyszer nelkul voltak,de van.Ez igy rendben van vagy meg nem ved 100 % ban a gyogyszer?
2015. nov. 7. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan egyrészt hivatott a fog. gátló meggátolni a peteérést, de nem minden esetben gátolja is meg, van olyan, hogy valakinek fog. gátló mellett is van peteérése, ezért van neki még másik hatása is, vagyis hogy egy olyan környezetet biztosít a hüvelyben, ami meggátolja a peteérés ellenére is a spermiumok útján a célhoz, illetve elvékonyítja a méhnyálkahártyát, hogy ne tudjon megtörténni a beágyazódás.

Viszont az is simán előfordul, hogy most van egy ilyen folyásod, de nincs peteérésed.

Szóval ha szeded rendesen, odafigyelsz, ha gyengítő hatásokkal van dolog és akkor alkalmazol kiegészítő védekezést, akkor nagyon ritka, hogy valaki fog. gátló mellett teherbe essen.

2015. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen rendesen szedem! Jelez a telefonom minden este ha elfelejtenem :) Koszi a valaszt.Kezdo vagyok meg ebben a dologban.
2015. nov. 7. 13:18
 3/4 anonim válasza:

Nekem később csökkent a folyás, jangee-t szedek, de ha jól emlékszem, amint elkezdtem szedni a vérzés első napján, elmúlt a vérzés. ebből látod, hogy hat. első válaszoló jól mondja, a gyógyszer nem csak a peteérést gátolja, hanem a beágyazódást is, úgymond duplán véd :) egyébként ritka, hogy valaki teherbe essen mellette, egyik legalacsonyabb a pearl indexe. hiba abból adódhat, amit nem szoktak feltűntetni, hogy pl alkoholt nem nagyon kellene inni rá mert rosszabban szívódik fel, illetve semmilyen forró folyadékot(pl tea). érdemes vízzel beszedni. mondják h lehet pár óra különbséggel, de akkor a legjobb a hatásfok, ha mindennap ugyanakkor szeded be. és hét napnál semmiképpen se legyen hosszabb a szünet mert elindul a peteérés(már ha olyat szedsz ahol kell szünet)

ezek mellett, ha betartod, szinte lehetetlen, hogy teherbess :)

2015. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is :) Picit be vagyok tojva mert volt mar egy nemkivant terhesseg.Szedem rendesen az biztos!
2015. nov. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!