Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után múlik el? JANGEE

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után múlik el? JANGEE

Figyelt kérdés

Egy hete szedem a Jangee fogamzásgátló tablettát és lekopogom egyenlőre egyetlen panaszom a menstruacio elmúltával is jelentkező pecsételo vérzés avagy ahogy masok mondanak "barnazas".

Aki ilyen tabit szed mit tapasztalt? Mennyi ido utan múlt el ez a jellegű panasz ha egyaltalan jelentkezett? Együttlétnél mennyire volt számotokra ez kellemetlen vagy a párotokkal szemben?

Még az első level 1/3anal tartok csak ugyebár és engem egy kicsit zavar es gondoltam hatha valaki tanácsot tud adni vagy tájékoztatást hogy ez kinek meddig jelentkezett vagy mik a tapasztalatok a bogyóval kapcsolatban.

A normalis válaszokat elore is koszonom! További szép napot minden segítőkész embernek :)

19/L



2015. nov. 7. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Lyndinette-t szedek, nekem az első hónapban végig ilyen barnás pecsétős volt, de a következő levélnél már minden rendben volt, nem barnáztam. Párommal csak a második levéltől szexeltünk kiegészítő védekezés nélkül.
2015. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párom igaz mást szed, viszont neki is egy hónapig pecsételő vérzése volt meg fájt is a feje, mikor megjön a megvonásos vérzésed utána ahogy lemegy - 3-4 nap - el fog múlni a pecsételés is, nálunk is így volt, 2. levélnél semmi probléma és azóta se. (lekopogom)
2015. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mi is a 2. levéltől nem használtunk kiegészítő védekezést, bár pecsételés alatt nem volt együttlét max 1-2 mert volt egy kettő "tiszta" nap. Rá volt írva, hogy 2 hét után szabad de jobb volt biztosra menni.

2015. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! A pecsételés alatt akkor nektek nem is volt egyutt lét (legutóbbi válaszoló) és a többiek?
2015. nov. 8. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!