Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom megérteni, h ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megérteni, h ha vkik nem védekeznek, és késik a mensijuk, akkor miért akarják az időjárásra, meg mindenféle hulyesegekre rakenni?

Figyelt kérdés
aki meg megirja, h lehet terhes, azt lehurrogják, mert " az nem olyan egyszerű ". a teherbeesés relativ, senki se tudhatja előre, h mennyire termékeny.
2010. márc. 18. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám szavai jutnak eszembe: Aki férfival hál bármi megtörténhet!
2010. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Aki férfival hál, azzal bármi megtörténhet!


így már értelmesebb a mondatod nemde? :)

2010. márc. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt struccpolitikának hívják :) tleg lehet a menstruáció késésének 1000 más oka is, de aki nem fél az eredménytől, az vesz tesztet.
2010. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Talán azért, mert 99%, hogy nem terhes, ennyi. Tehát sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy nem terhes, minthogy terhes. Én is olvasgatok és eddig egy olyan esettel sem találkoztam itt, amikor azt mondták, hogy nem terhes és mégis az volt, szóval szerintem a nagyobb lehurrogás azoknak jár, akik terhesnek nevezik a kérdezőket minden alátámasztás és egészségügyi/biológiai alapismeretek nélkül okítják itt az embereket. (Arról nem beszélve, hogy azok vannak általában lepontozva, akik több éve dolgoznak vagy tanulnak egészségügyben/egészségügyet).
2010. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na de h lenne már 99 % h nem terhes, ha nem védekeztek? ha gumival védekeztek, akkor 99 %, érted a különbséget?
2010. márc. 19. 15:51
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Mert arra kell rákenni és kész.

Mi megszakításosan védekezünk, késett 1 hetet, ma megjött. Nem lettem terhes. Nem olyan egyszerű az! De tényleg!

2010. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem érted. Most már ne is haragudj, de ha valaki nem terhes, akkor mi a fenének hazudjuk neki azt, hogy terhes? Teljesen hülyeség a kérdés, amit kiírtál, mert tényleg nem terhesek akik kérdeznek attól, hogy késik nekik. Most komolyan azt várod el, hogy ne mondjuk azt, hogy az időjárástól késik???? Vagy mit akartál ezzel a kérdéssel??? Azt hazudni mindenkinek, aki nem terhes, hogy jajj de biztos mégis??? Nagyon jól tudják, akik helyesen válaszolnak, hogy miért helytálló a válaszuk, ezt a kérdezők is utólag mindig igazolják, akkor most mégis mire jó ez???


Egyébként ha az óvszer nem szakad ki, akkor nem 99%, hanem 100 és még a nemi betegségek ellen is védelmet nyújt más fogamzásgátló eszközökkel ellentétben.

2010. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, ha nem szakad ki, akkor 99 %, hanem az óvszer, mint óvszer, általában. pl. arra gondolok, h vki nem védekezik, előváladék kerül belé, vagy nem veszi ki időben ( nem mintha számitana, ha időben veszi ki ), és késik, akkor valószinűleg nem az időjárásra kell kenni. nem? amugy meg vannak hülyébb kérdések is.
2010. márc. 19. 18:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nekem most speciel a tavasz kavart be. Ennyit az időjárásról. Védekezés ide vagy oda.
2010. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De valószínűleg az időjárás. Egy aktusból 1 hónap alatt nagyon ritkán van baba. És mondtam, a tapasztalat azt mutatja, hogy az időjárás mondóknak van igaza. Egy másik kérdésben például tesztet javasoltunk, mert baba gyanús. Azt is meg szoktuk mondani. Fogalmam sincs még mindig, hogy mi a bajod a helyes válaszokkal.
2010. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!