Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a valószínűsége, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Beteg voltam egy hétig, és az antibiotikum mellékhatása a lehetőség arra, hogy a fogamzásgátló hatása megszűnik. Ez még a múlt héten történt. Napi 2x kellet beszednem a gyógyszert. szombat este és vasárnap reggel már nem szedtem be, így el is feledkeztem a mellékhatásról, és vasárnap d.u pedig együtt voltam a barátommal. A fogamzásgátló tablettákat természetesen pontosan bevettem, de ma kellet volna megjönnie, és még nem jött meg, így egy kicsit aggódom. Ugyebár a tabletták mellet nemigen fér bele többnapos késés, de reménykedek, hogy csak egy kis csúszás. Elég sokáig keddenként jött meg, nemrégiben átállt valamiért a hétfőre.

2015. nov. 16. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
50 - 50% (vagy igen, vagy nem)
2015. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem múlthónapban egyáltalán nem jött meg, gyógyszert sem szedtem és gumival is védekeztünk... Kíváncsi vagyok most megjön-e.
2015. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszelj a dokiddal minel hamarabb h o mit mond
2015. nov. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!