Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, illetve nők segítségét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 Albatrosz kérdése:

Lányok, illetve nők segítségét kérném elsősorban! Ha az első szeretkezés után nem mostam meg és nem töröltem le, akkor 15-20 perc várakozási idő után lehetséges, hogy teherbe essen az akivel voltam?

Figyelt kérdés
Csak érdemleges válaszokat kérnék, oltani nem szükséges!
2015. nov. 17. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a letörlés és várakozás? Védekezés nélküli normál szexnél elég határozott esély van. Védekezéssel sem nulla, de anélkül...
2015. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha bejut akkor esélyes, gondolom kihúzós védekezés volt csak
2015. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez miért elsősorban lányok, nők segítségét kéred?


Egyébként meg nem töröleted/mostad meg szex után 15-20 percig ... és? Történt utána valami, vagy akkor megmostad? Feküdtél mellette negyed óráig mosdatlanul és gondolod attól terhes lett?

2015. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nőgyógyász szakorvos vagyok, de férfi, szóval gondolom nem érdekel a véleményem.
2015. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom utána lenyomtak még egy menetet és közben nem tisztálkodtak. De a fa*z tudja. :D
2015. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az ujjad vagy a farkad?:D ha az ujjad, akkor nem lesz terhes. ha a farkadra nem húztál gumit akkor tök 8 megtörölted-e utána:DD
2015. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, lehetséges, de mindegy, hogy ki is mosod-e utána vagy sem!



sajnos nem ettől függ a dolog...


vagy irass fel 2napon belül escapelle sürgősségi tablettát, vagy pedig majd kb 20 nap múlva tesztelj.

2015. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen. Nagy az esélye, hogy teherbe esett.
2015. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Béla! Csak Nem a Margit irt IDE? Neki vannak ilyen dolgai mert amikor a Zolival dugott is ilyen elme beteg dolgokat cselekedett ....Nem normális ez a Margit..tiszta lökött hogy kever kavar dug IDE oda...meg Se fürdik ..
2015. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!