Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha el kezd beszélni velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el kezd beszélni velem egy fiú/férfi, egyből arra gondolok, hogy csak ki akar használni, ez gond? 19L

Figyelt kérdés

Szeptemberben az egyetem miatt kerültem nagyobb városba, előtte nem nagyon voltak ilyen gondjaim, de itt többször beigazolódott ez a "sejtés". Mára már minden szituációban félek tőle, hogy, na ő is csak azért szólított meg, mert fiatal, feszesre vágyik. Ma is volt ilyen. Akkor is, ha csak kedves a férfi, én belemagyarázom, és parázok rajta.


Itt is olvastam valahol, hogy a férfiaknál ez így megy, szinte már elbárják a viszonzást a kedvességükért. Ez helytálló?


Ha nem kell információt kérnetek stb., és mégis beszélgettek egy lánnyal, az néha nem csak azért van, pasik?


2015. febr. 11. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért, már ismerkedni sem lehet? Én nem használnék ki senkit, viszont sokakat szívesen megismernék, elhívnám randira, a többi meg alakulna, de ha nem hagyjátok...
2015. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hagytad hogy kihasznaljanak,mit csodalkozol?
2015. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem gond egyelőre, mert ebben a korban ez így is van. A fiatal lányok naivak, könnyen bepalizhatók és ezt a pasik ki is használják. Koncentrálj a tanulásra, boldogulásra, a pasizással bőven ráérsz.
2015. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban én is szenvedtem ezzel a problémával, miután átvertek.


De azért azóta rájöttem, hogy ez nem ilyen egyszerű, nem fekete-fehér minden. Van aki kihasználna, de nem mindenki. Ha félsz ettől, tanulj többet az emberekről és akkor látod a különbséget aközött, hogy kihasználnak, vagy csak szimplán valaki kedves veled/kíváncsi rád/tetszel neki.


Tudom, hogy SOK férfi köcsög tud lenni, de akkor sem az összes. És a normális embereket nem lehet büntetni a retardáltak hibájáért.


23L

2015. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem hagytam, hogy kihasználjanak, csak egyértelmúen a tudtomra adták, hogy "filmezni" akarnak otthon a szobájukban stb., meg fogdostak, de az a lényeg, hogy most már eleve félek, ha közeledni próbál valaki.
2015. febr. 11. 22:44
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom de szerintem amit írsz hülyeség.


Ha kihasználni akarnék lányokat, akkor arra egyértelműen meglennének a megfelelő helyek. Ha meg egy lánytól nem akarok semmit, akkor valószínűleg észre is venné.


Ha valakihez közeledem - én legalábbis - akkor az a lány tényleg szimpatikus és valóban bepróbálkozok nála.


Én annyit várok el, hogyha flörtölök egy lánnyal lássam azt, hogy jólesik neki, és viszonozza. Ez nem jelenti azt, hogy na menjünk haza kufircolni. Ugyanakkor azt is értheted, hogy egy szimpla "látomás" alapján nem lehet olyat tenni, hogy jajj márpedig én akkor is nyomulok rá, ha ő most közömbös felém.


Bár biztos van ilyen, de szerintem ennek semmi értelme. 2 fél az első pillanatban is látja azt, hogy szimpatikus-e neki a másik vagy nem, az első flört után meg pláne, ha nem nem, én megyek tovább.


21/f

2015. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen "bunkó" emberek, ez kétségtelen, de ettől még nem kellene rettegned, így akkor a normális srácok se fognak odamenni hozzád, mert ezt a rettegést fogod magadból sugározni.
2015. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
pedig azért vannak bőven rendes srácok is akik nem csak "azt" akarják. meg kell próbálnod újra bízni különben így sosem lesz normális párkapcsolatod
2015. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7-es: Rátapintottál, ez teljesen így van, ráadásul nem mertem leírni azt a szót, hogy rettegek, mert akkor elmebetegnek gondolnak, hogy ez mégiscsak erős.

De már azon is gondoltam, hogy a rendes srácok alapból nem mernek odajönni, mert félénkebbek.

2015. febr. 11. 22:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül félénkebbek, csak ha elutasítást sugárzol magadból (magyarán nem adsz nekik szabad jelzést), akkor a többség nem fog odamenni, mert azt látják, hogy nem vagy partner az ismerkedésben.
2015. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!