Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gold lily normál spirál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gold lily normál spirál? Visszaveszik?

Figyelt kérdés
Vettem egy gold lily normál méretű spirált,de az orvos nem akarta feltenni mivel még nem szültem,másik orvoshoz kelett volna így mennem,de meggondoltam magam,így inkább bem tetetem föl.Megvan a blokk is hozzá 13000ft volt.Vissza veszik a patikában?Vagy van olyan hely ahol ezt eladhatom?Mit csináljak vele?Tudtok segiteni?Válaszokat előre is nagyon köszönöm!!

2015. nov. 30. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Attol meg siman feltehette volna. Hisz felteszik olyan noknek is akik meg nem szultek.

Viszont sztem patila fuggo. Menj vissza kerdezz ra nem veszthetsz :)

2015. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,feltehette volna de nem akarta azt mondta nem csinálja meg,nagyon mérges is voltam. Utánna néztem és túl fiatal vagyok majd esetleg később csak hogy addig mit csinálok vele :D
2015. nov. 30. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem veszik vissza sehol, ugyanis én nem szeretnék egy olyan cuccot 13000 Ft.-ért megvásárolni, és magamba rakatni, amit már valaki hetekig a táskájában hordott, ellenőrizhetetlen, hogy ép-e a csomagolása, egyebek.

Amit még nem értek, ezeket a spirálokat csak úgy leemeled a polcról a patikában? Nem vénykötelesek? Mert nekem furcsa, hogy előzetes orvosi konzultáció nélkül veszel egy spirált, és keresel hozzá egy orvost, aki feldugja.

2015. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez kérlek úgy működik hogy nem nyithatod ki csak orvos.2 igen így működik, hogy valamelyik felteszi valamelyik nem.Az én esetemben megkért, hogy jöjjek vissza másik nap amikor másik orvos felteszi,mert én azelőtt nem vele konzultáltam.Vény nélkül kapható,orvosi konzultáció nélkül is megveheted. Reménykedem,hogy vissza veszik mert hozzá sem nyúltam teljesen sértetlen mivel úgysem bonthatom ki drága dísz lenne a polcon, és esetleg olcsóbban ha valaki megveszi mind ketten jól járunk,ha esetleg szüksége van rá és itt megtaláljaa kerdesemet. Kedves válaszoló,először tájékozódj a témában és utánna alkoss véleményt.
2015. nov. 30. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem nyithatod ki a csomagolást, nem jelenti azt, hogy az nem sérülhet meg, akár csak egy tűszúrásnyit, láthatatlanul. Ebben eü. dolgozó létemre nem vagyok tájékozatlan. Bakker, ha zoknit nem lehet nagyobbra cserélni, hiába nem bontottam ki, akkor ez egy testüregbe helyezendő, steril cuccnál is minimum elvárás, vagy legalábbis annak kéne lennie.


A tájékozatlanságom csupán a spirálok forgalmazására vonatkozik. Nem tudtam, hogy berakhatok a kosaramba egy spirált, majd elkezdek keresni egy orvost, aki felteszi. Ezt nem tartom ésszerűnek, mert lám, könnyen úgy járhat a vásárló, mint te. Senki nem tájékoztatja előzetesen, nem beszélik meg vele, nem világosítják fel annak az eszköznek a használatáról, előnyeiről, hátrányairól, ellenjavallatairól.

Ez nem a te hibád, kérdező, és nem is kéne megsértődnöd. Egyszerűen érthetetlennek tartom, hogy az aranyeremre nem vehetek meg vény nélkül egy kenőcsöt, de még a macskám csipás szemét is csak állatorvos által vényre felírt gyógyszerrel tudom kezelni, miközben ilyen terméket, ilyen húzós áron meg szabadon forgalmaznak a gyógyszertárak.

A termék biztonságos kezelésében továbbra is nagyon magabiztos véleményem van, remélem, hogy nem veszik vissza a gyógyszertárban, és nem adják el a következő vásárlónak teljes áron, "új"-ként, garantáltan biztonságosként. Az természetesen más, ha ez a kérdés nem az, aminek én olvastam, és tulajdonképpen egy spirált felkínálsz kéz alatt, olcsóbban, és a vásárló eldönti, hogy megéri-e neki a kockázat, vagy sem.

2015. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a pénzt elbuktad.Menj vissza ahhoz a dokihoz,akivel megbeszélted.Azért előtte nem ártott volna olvasni róla,hogy nem a legajánlatosabb szülések előtt ez a módszer.
2015. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!