Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erős fejfájás, másik gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős fejfájás, másik gyógyszer kellene?

Figyelt kérdés
nincs 2 hete ,hogy elkezdtem szedni a sensonette fogamzásgátlót ,azóta nagyon erős fejfájásom van szinte minden nap,meg pecsételő vérzés ez menniyre normális?6 évvel ezelőtt szedtem de az lindynette volt!várjak még?vagy írassak másikat?a panadol közömbösítheti?
2010. márc. 21. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem irass másikat.
2010. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor most haggyam abba?
2010. márc. 21. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete szeded, akkor a barnás vérzés teljesen normális, a szervezeted így szokik hozzá a bevitt hormonokhoz. Ha migrénjeid vannak tőle akkor szerintem tényleg érdemes lenne visszaváltani a Lindyre.Ha tenziós a fejfájás,akkor kiküszöbölhető fájdalomcsillapítóval,bár írtad h erős :S Egyébként én is Lindynette 20-at szedek, néha fáj tőle a fejem 1 nagyon picit, de nem vészes. A Panadol csak fájdalomcsillapító, nincs hatással a tablettára, bár ajánlani szokták, hogy teljen el legalább 2 óra a két gyógyszer bevétele között. ( Ha nem szeretnél aggódni.)
2010. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a tenziós fejfájás mit jelent?kérdezttem a dokit ,hogy normális e a fejfájás ő azt mondta ,hogy legyek türelmesebb még kell idő,csak idegesít ne hogy valami komolyabb bajom legyen tőle!
2010. márc. 21. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
A tenziós az az, amikor nem látsz foltokat, és nincs kettős látásod( mint a migrénnél), csak egyszerűen fáj, főleg a homlok, és a halánték környékén. Nekem is ott szokott. Egyébként a Sensonette-nek ugyanaz az összetétele mint a Lindynette-nek? Mert akkor felesleges lenne átváltanod a Lindyre, ha az orvos is mondta h idő kell hozzá.
2010. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem szoktak foltok lenni ott fáj a ahol mondod,igen ugyan az csak más cég gyártja,akkor szerinted is várjak?
2010. márc. 21. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem érdemes. Azért idő kell a szervezetednek,amíg hozzászokik a hormonokhoz. :)
2010. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi
2010. márc. 21. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Szivi :)
2010. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!