Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel szombaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szombaton szeretkeztünk és kiszakadt a gumi. Rá egy fél órára bevette a 72 órás Escapelle tablettát. Tegnap kellet volna megjönnie a menszeszének, de nem jött meg. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek!!

2015. dec. 1. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj. Marmint nem terhes. De ezek a gyogyszerek eeg nagy hormontartalmuak. Szoval felborithatja a szervezetet rendesen.
2015. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem terhes nyugi! Csak felborult a hormon háztartása. Ha egy hónap vagy pár hét múlva sem jön neg azért nem árt tesztelni. Történtek már ennél nagyobb csodák is.
2015. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem terhes...
2015. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos a gyógyszer felborította a hormonháztartását.

Én is vettem már be, nekem pl. semmi nem változott, ugyanúgy megjött amikor kellett.

Viszont, egyik barátnőmnek közel fél évig össze vissza.

2015. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg neki...

Lehet baj van??

2015. dec. 2. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:

14 órakor kiírod hogy nem jött még meg neki.

Írd ki még légyszíves 18-kor, 22-kor, ma hajnali 4-kor, 10 órakor, 14 órakor, este 18 órakor meg 22 órakor és holnap is folytasd idióta. Neked legózni kéne nem dugni.

2015. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyelőre nyugi. Minél előbb vette be, annál nagyobb eséllyel hat. Én is jártam így, közel 12-16 óra telt el nálam (de 24en belül maradtam, pontosan nem emlékszem). Egy hétre rá megjött ( ez a tabi egyik mellékhatása amúgy). Utána picit összevissza, egy-másfél nappal tovább tartott késett 1,5 hetet is.. Én is ideges voltam azért, de mivel egy hatalmas adag hormon van egyetlen tablettában (állítólag 3 hónapnyi vagy több - valahol láttam) nem kell csodálkozni, ha megkavarodik a szervezete.

Nyugodjatok meg, ugyanis a stressztől is késhet, nem is keveset.

Ha két hétig semmi még, akkor teszt, esetleg doki. De szerintem nem lett terhes :) Kitartás:)

2015. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2015. dec. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!