Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátommal mindennap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal mindennap lefekszek és mindennap belém engedi de szedek fogamzásgátlót akkor mennyi az esélye hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 07:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1-2% max
2015. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Fogamzásgátló szedése esetén nincs mennyiségi korlát, tehát ha naponta tízszer engedi beléd, akkor sem lehetsz terhes!
2015. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Kedves #3-as, butaságot ne terjessz!

Lehetséges tabletta mellett is terhesség.

De nagyon kevés az esély rá!

2015. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Barátommal 2 éve így csináljuk. Pár százszor már biztos belém élvezett. Nem lettem terhes.
2015. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

4-es.

nem mondott butaságot. lehet terhes, max 2%, de ahogy azt a 4.es is írta, itt nincs mennyiségi korlát.

2015. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Védekezés nélkül, minden szempontot figyelembe véve a terhesség esélye, 70%.


Tablettával, ez 5-15%-ra tehető. Függ mit szedsz, a korodtól, a szervezetedtől.


Így a válasz igen, így van esélye a terhességnek.

2015. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondoltok, arra, hogy evvel gyilkosságot követtek el? Undorító!!!!!! Belétek élveznek, boldogok vagytok és a következményeket, pedig nem vállaljátok???? Az agyam eldobom. Ez É L E T E L L E N E S!!!!
2015. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7-ke! Volt azota vizit már?
2015. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

De sok okos ember van itt... pearl indexről hallott már bármelyikőtök is?


A tablettának 0,9. Ez azt jelenti, hogy ha 100 nő 12 hónapon keresztül tablettával védekezik, akkor 1 terhes lesz. Viszont itt azt is beleszámolja ha szarul szedik. Ha jól szeded 1 % alatti az esélyed, hogy terhes leszel. A jól szeded azt jelenti, hogy minden nap ugyanakkor veszed be, ha csökken a hatása (antibiotikum-kúra, hasmenés, hányás, orbáncfű szedés) kiegészítő védekezést használsz mellé az előírtaknak megfelelően. Illetve nincs semmilyen olyan hormonális problémád, ami miatt nem hat rendesen nálad.


Ha nem szednéd és még megszakítást se használnátok 85 % esélyed van teherbeesni. Megszakítással 35 %-t mondanak. Ez nem azt jelenti, hogy valószínűleg nem esel teherbe ha csak megszakítást használtok, hanem 100 nőből 35 teherbeesik így. Te meg lehet pont abba a 35-be tartozol.


Nos a tablettára visszatérve ha nincs hatáscsökkentés, akkor nem te leszel az az 1 nő.


Egyébként én jobban aggódnék amiatt, hogy felborul a hüvelyflórád a mindennap beléd élvezéstől. Ez pedig egyszerű kémia. A női hüvely savas kémhatású, a férfi ondó lúgos, egymást semlegesítik. A bacik, gombák pedig azért nem szaporodnak el a hüvelyedbe kórosan, mert nem bírják a savas kémhatást, így amint semlegesbe csap át megfelelő táptalaj a számukra. Szóval vagy használj rendszeresen hüvelyflóra visszaállítót vagy néha ne beléd élvezzen hanem rád.

2015. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

7: Ha teherbe ejtenél valakit/teherbe esnél úgy, hogy épp nem akarsz gyereket, kíváncsi lennék te hogy állnál a kérdéshez.


9: Köszönjük a tudományos megközelítést, de azért a legtöbben a saját tapasztalataikból is kiindulva adnak válaszokat. Én 2 éve szedek tablettát pontosan és rendszeresen, ahogy kell. A barátom szerintem már több mint kétszázszor élvezett el a puncimban ez idő alatt. Teherbe még nem estem. Úgyhogy nekem ez a módszer bevált.

2015. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!