Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi időbe telik felírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik felírni fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Jövőhét kedden délután megyek nőgyógyászhoz. Fogamzásgátlót szeretnék felíratni. Hogyan zajlik ez pontosan? Megvizsgál, aztán? Minden esetben elküld vérvételre? Ha igen, mennyi idő alatt van meg a vérvétel eredménye? Csütörtökön fog megjönni. Akkor ebben a hónapban már nem tudom elkezdeni a szedését?

2015. dec. 10. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam, engem megvizsgált, vérvétel nem volt. Kb. 5 perc volt az egész. Viszont szerintem csak menstruáció kezdetekor lehet elkezdeni a tablettát, vagy a menstruáció 2-5. napján, de akkor bizonyos ideig még mindig nem fog védeni.
2015. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy hány éves voltál? Mert én csak 4 hónap múlva leszek 18. És így lehet szükséges több vizsgálat..
2015. dec. 10. 18:20
 3/10 A kérdező kommentje:
Rögtön felírja?:o Vagy várni kell még. Minél hamarabb el akarom kezdeni. Azért lenne fontos.
2015. dec. 10. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
20, és azonnal felírta :)
2015. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ebben a hónapban már nemigen tudod elkezdeni
2015. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha azonnal felírja és kiváltom?
2015. dec. 10. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig úgy értelmeztem, hogy később mész a dokidhoz, minthogy megjönne :D most esett le, hogy nem így van. Hát ha az első napodon el tudod kezdeni akkor simán. :D
2015. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kétszer írattam fel és mindkét alkalommal minden nélkül felírták,de ilyen erővel lehetett volna bármi bajom tőle.
2015. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18 évesen irattam fel, semmi vizsgálat nem volt. Felírt egyet, odaadta, kiváltottam, ennyi. Egy éve szedem.

19L

2015. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a menstruáció kezdetén tudod elkezdeni. A lelkiismeretes orvosok elküldenek vérvételre. Engem nem küldtek el, rossz minőségű gyógyszert is írt fel. A korod miatt nem lesz probléma, én is 18 évesen kezdtem el.
2015. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!