Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rossz napra vonatkozó tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz napra vonatkozó tabit vettem be, az számít?

Figyelt kérdés

Első levelet eszem most, életemben a legelső, és véletlen rossz napi adagot vettem be. Mensi 2. napján kezdem el enni, nem az elsőn.

Ha holnap megeszem az előző napit, az jó? Jelenleg védekezésre nem használom a gyógyszert, csak úgy eszem.

Mirabella a tabi neve.


Mentségemre legyen, hogy nem aludtam 2 napja :D



2015. dec. 9. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Én fogamzásgátlót csak IQ-teszt kitöltése után írnék fel mindenkinek.
2015. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kívánok neked néhány nap kialvatlanságot jó dolgodban... hogy azt se tudd, milyen nap van.

Máshol ítélkezz, és ne itt.

Köszönöm.

2015. dec. 9. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond :)
2015. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. dec. 9. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem a kialvatlanságról van szó.IQ bajnok.Inkább ne szedjed,mert te tuti teerbe esel mellette.
2015. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Legjobbakkal is előfordul :P
2015. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
69%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


ez nem paprikáskrumpli.azt szokás enni.

ezt szedni szokás,mint úgy általában minden gyógyszert



eszem ű:DDDD :LDSA :D

2015. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó lehet, hogy feljártok ide trollkodni. Tuti csupa érték az életetek.


Köszi a hasznos válaszokat.

2015. dec. 9. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

De tényleg agyatlan vagy, ha nem bírsz egy egyszerű mondatot elolvasni a tájékoztatóban. Hogyaszongya:


"Mivel a csomagban található tabletták mindegyikének a hatóanyagai, sőt azok adagja is azonosak, a Mirabella bevont tabletta úgynevezett egyfázisos (monofázisos) kombinált orális fogamzásgátló."


Tehát teljesen mindgy, hogy melyikre van nyomtatva a hétfő meg a kedd, mert a hormondrendszered rohadtul nem tud különbséget tenni a két tabletta közt, mivel nincs különbség.

2015. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!