Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abba hagytam a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kócoska12 kérdése:

Ha abba hagytam a fogamzásgátlót, pontosan úgy van, mint mikor elkezdem szedni (legelőre) hogy az elsô hónapban termékenyebb vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! November 19-én jött meg a megvonásos menszeszem. A 7 nap szünet után nem folytattam a tablettaszedést,mert sokat fájt a fejem. Ezért elmentem orvoshoz,amelyik új tablettát iirt fel. Kivizsgált hüvelyi ultrahanggal és azt mondta,hogy kb 2 hét múlva kell megjönni. Az a két hét jövõ szerdán jön el. Még semmit nem érzek. Most szerdán voltunk együtt úgy és az elején kiszakadt az óvszer. Kb az elsõ 10 percben történt meg. Nem volt az óvszerben semmi. Még közelében sem volt. De szerintetek a tabletta abbahagyása miatt termékenyebb lettem? Elõre is köszönöm válaszaitokat!

2015. dec. 11. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok véleményeket. Elkezdtem szedni a Milligest tablettát és ma (az 1 hetes szünet 5. napján) jött meg reggel kb 8 körűl. Az óta is csak nagyon kevés vérzésem van,de viszont fáj a hasam eleget...
2016. jan. 11. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!