Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz hölgyek, férfiak! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz hölgyek, férfiak! Ti tapasztalt vagy inkább szűz partnerrel képzelitek el az első együttléteteket? Miért?

Figyelt kérdés
Kérdésem ihletője az, hogy szűz lány vagyok és egy pasi udvarol nekem, akiről szintén az sejthető, hogy szűz (bár azért nem biztos még). Én eddig mindig úgy gondoltam, hogy tapasztalt partnerrel jobb elveszíteni és kicsit megijedtem. Mármint abból a szempontból, ha tényleg összejönnénk és ő is szűz, akkor az első együttlét csak a kínlódásról meg a bénázásról fog szólni. Meg én borzasztóan szűk vagyok még huszonéves fejjel is, az se bíztató, hogy egy szintén szűz pasi ezzel mit kezd...

2015. dec. 15. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül fogtok kínlódni ha együtt utánanéztek, hogy mire kell odafigyelni.


Ha ez kimarad akkor nem csak kínlódni fogsz hanem ordítani is a fájdalomtól.

2015. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tapasztalttal, mert ő jobban tudja a dolgokat, esetleg kevésbé is fog fájni
2015. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan szerintetek ki mondogatja azt, hogy tapasztalttal jobb... :D

Barátnőmmel mindketten szüzek voltunk, és nem volt bénázás. Ez nem arról szól, hogy ki tapasztalt vagy ki nem, hanem, hogy milyen a viszonya hozzád. Ha szeret, akkor figyelmes lesz és nem lesz semmi gond, ha csak úgy összejössz valakivel aztán essünk neki, akkor meg nem. Megjegyzem mi fél év után vesztettük el 19 évesen, szóval nem random kavarás volt.

2015. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Én sem voltam béna az elsőnél 25F

A tapasztalat csak kiinduló pont de nem mérvadó, csalóka is lehet.

Attól, hogy valaki már nem szűz nem jelenti azt, hogy jobb lesz mint egy szűz.

2015. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első tapasztalt csaj volt, sőt nálam idősebb is!

Belegondolva pár év után örülök neki, mert tudta mit csináljak és nem volt bénázás.

De az sem mind1 mennyire tapasztalt a másik, mert volt olyan párom aki azt mondta előttem utálta a szexet és csak csikló orgazmusa volt velem meg lett hüvelyi is sőt a legtöbb nyalásnál spriccelt is! Elsőnek nem értette mi az és akkor mutattam neki neten leírást, hogy bizony ha nagyon nagyot élvez a nő akkor neki is van magömlése csak ritka.


Szerintem olyan pasival legyen az első aki kellően ügyes!


Ha pedig nagyon szűk vagy akkor feltétlen kell a tapasztalt pasi, mert különben nem fog tudni mit kezdeni, ugyanis a szűk nőkkel van, hogy kettőt lök egy pasi és annyi....


Röviden ennyi, hosszaban meg akár privátban...

2015. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a tapasztalt partner is elvárhatna hasonló lt. Vagy azt hiszed csak neked van jogod bénázni? Ha csak minimális értelmeid is lennének a srác iránt, lesz***rnád, hogy szűz-e vagy sem, de téged csak a saját önző vágyaid kielégítése érdekel.
2015. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!