Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pénteken lefeküdtem a pasimmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken lefeküdtem a pasimmal és elvileg vasárnap kellett vna megjönnie a vérzésnek. Nem szedtem be 72 órás tablettát, mert máskor is késett már, de nem ennyit. és előfordulhat h történt baleset szex közben. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ha került is beléd sperma és ha meg is fogantt annak már jelentkezni kell ... nem ! ez nem megy ijen egyszerüen. ha terhes is lennél azt még nem tudnád ijen hamar nem mutana tüneteket.. vérzéskimaradás stb. a beágyazódás a spermiumnak 1 hét a petesejtbe . valószinüleg csak késik valamiért idegeskedel vagy maga a szex miatt de nem vagy terhes de ha mégis? kit élrdekel..:) legfeljebb eggyel többen lesztek..:) de nyugi nem ezért késik ez még korai hogy tünete legyen.:)
2010. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz babát miért nem VÉDEKEZTETTEK vagy talán megtettétek? Ennyire buta Te sem lehetsz, hogy nem védekezel vagy csak megszakítással. Az nem védekezési módszer. Az előttem szólónak igaza van. Ne idegeskedj, majd csak akkor ha már 1 hetet késett. Sok mindentől késhet. A most kiderül, hogy nem vagy terhes legközelebb légy okos és VÉDEKEZZETEK.
2010. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb karácsonyi baba lesz. Legalább nem kell külön szülinapot meg karácsonyt tartani. Legyen Éva vagy Ádám, és akkor névnap is letudva egyben.
2010. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és most nem hiányzik egy terhesség... :S
2010. márc. 24. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne idegesítsétek már szerencsétlent, 3 nappal a ciklus vége előtt gyk. 0 a teherbeesés esélye, még ha nem védekeztek akkor is.


Most csak tovább stresszelitek, amitől mégtöbbet fog késni neki...

2010. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyire a ciklus végén már kicsi az esélye a teherbeesésnek. De ez nem jenelti azt, hogy nem kell védekezni...
2010. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de védekeztetek? ha igen akkor nemkell aggódnod, nem valószínű h terhes vagy.

ha pedig nem védekeztetek, akkor nemtudom miért csodálkozol.....

2010. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
védekeztünk... csak lehetséges h kiszakadt
2010. márc. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!