Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfelejtettem bevenni a gyógyszert?

Figyelt kérdés
A tájékoztatón úgy olvastam hogy 12órát nem kések, vele akkor nincs baj, szedjem tovább nyugodtan, ez bármilyen esetben így van(1.2.hét)? Mármint hogy kihagytam vagyis ráfelejtettem és fél 11 helyett hajnal 5-kor vettem be, akkor ez még jó ugye? Valamint mennyire számít az ha nem teljesen pont ugyanakkor veszem be hanem mondjuk előtte vagy utána 1 órával?
2015. dec. 25. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

egy óra ingázás nem számít-egyátalán. ugyanaz a napszak, inkább ez számít.

12 órán belül voltál, majdnem minden fogamzásgátlásnál így van, ráadásul a leírás is ezt mondta, nem kell ettől beijedni!

(1.2.hét) ez mit jelent? Elfelejtetted egy hétig? mert az már ciki.

2015. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, hanem hogy első vagy második hét, mert én az első héten felejtettem el, de 12 órán belül pótoltam
2015. dec. 25. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor semmi baj. A fogamzásgátló tablettának elnyújtott hatása van, ami nem hat azonnal 8az első levélnél ugye egy hétig nem műkö9dik) de később a szünetben is működik.

Nincs baj, bevetted, aztán a következőt a szokásos időben, és kész.

2015. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!