Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az injekciós fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az injekciós fogamzásgátló módszer mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
1067 forint három hónapra, de nem ajánlják, mert túl sok hormont tartalmaz. Én semmi esetre sem próbálnám ki. Tudtad, hogy amíg hat nincs egyátalán menstruáció? Ez nekem egy kicsit durva, persze embere válogatja, és a kérdés csak az árra vonatkozott.
2008. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Biztos csak annyiba kerül?? 16 vagyok és szerintem jobb egy nagyobb adag hormon, mint egy baba... Nekem lehetne??
2008. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Valószínű nem is tudod mit jelent az hogy nincs menstruációd...csak azt nézed hogy nem lesz baba, holott megannyi lehetőség van már:óvszer,fogamzásgátló tabletta,pharmatex, miért pont az injekciót választanád? Leáll a peteérésed.. de tudod, de szerintem nagyon tapasztalatlan vagy, korodból kifolyólag is, de javíts ki ha nem!
2008. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
a 3. hozzászóló voltam és a második hozzászólóhoz szóltam:)
2008. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Az ár az tuti. De nem hiszem, hogy 16 évesnek is javasolja a nőgyógyász. Ezelőtt az injekció előtt is ugyanúgy kellenek vizsgálatok (rákszűrés, vérvétel: hormonok, májfunkció), mint a fogamzásgátló előtt, és tényleg úgy van, hogy leállítja a peteérést, és ez nekem egy kicsit durván hangzik, így 18 évesen. Persze, hogy jobb egy adag hormon most, mint egy baba, csak lehet, hogy 5 év múlva már mindent megadnál a babádért, de nem lehet, mert ez az injekció tönkrevágta a hormonháztartásod.
2008. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, olyanoknak adjak, akiknek van mar gyerekuk, de egyebent tenyleg nagyon sok hormon van benne es naon el lehet hizni. Jobban jarsz, ha tablettat szedsz.
2008. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
én nem nem ajánlom neked,én egyszer injekcióztattam be magam,és két évig nem volt vérzésem!és nagyon depresziós voltam.
2008. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az árát nem tudom én is kiváncsi vagyok rá de én egytértek veled hogy inkább egy nagy adag hormon mint egy baba.nyugodtan mondják hogy tapasztalatlan 15 éves vagyok mint hogy azért nézzenek rám ferde szemmel mert terhes vagyok és nem mellesleg a jővőm a legfontosabb és nem szeretném egy gyerekkel elrontani.
2010. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, olcsó, és csak azoknak ajánlják, akik már szültek. De amúgy én úgy hallottam, hogy ha sima gyógyszert szedsz, akkor sincs konkrétan peteérésed, tehát az a vér is csak "kamu"-vér, mert be lett állítva, régen a bogyó mellett sem véreztek a nők, csak sokan nem érezték nőnek magukat, és ezért kellett úgy játszani a hormonnal, hogy legyen vérzés, de biológiai funkciója nincs. Nem?
2010. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

na elmondom hogy van, most olvastam utána. Ez úgy működik, hogy 16 éven fölülieknek adják be, mert addig fejlődik a csontozat.Általában a felkarba, vagy a far izmába adják be.Ettől meg lehet hízni, ugyanis sok hormon van benne, de persze ez ember függő.Az ára tényleg ilyen 1000-1500 forint körül van, beállítja a vérzést,de van akinél köztes vérzés is van, vagy esetleg kimarad, természetesen ez is egyedfüggő. Én gondolkodtam rajta ,hogy ezt használjam, mert tényleg jobb mint egy gyerek. Ja igen és van olyan fajta, amit havonta kell beadni,és van olyan is , amit 3 havonta, és ehhez nem szükségesek olyan fajta kivizsgálások, mint például a fogamzásgátló tablettához.

Körülbelül ennyi lenne, remélem tudtam segíteni!

2010. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!