Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fogamzásgátló mellett esett valaki teherbe, úgy, hogy a barátotok el is ment bennetek többször?

Figyelt kérdés

(napokig,hetekig,hónapokig elélvezett bennetek....)

Aki Yadnie fogamzásgátló tablettával,az írj oda please.


2010. márc. 24. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Neeem :) 1 éve szedem (Lindynette 20), semmi gond nem volt vele idáig. Ha normálisan szeded, és mindig felszívódik, akkor nem eshetsz mellette teherbe. Sokan állítják, hogy mellette teherbe estek, de azt elfelejtik mondani, hogy kihagytak egy pár napot, vagy éppen kihányták.
2010. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aha értem.

Köszönöm a választ.

Sokat segítettél:)

2010. márc. 24. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
8 éve szedem. nem yadine-t. 8 év alatt mindig minden párom belém élvezett. sokat szexelünk. és nem lettem terhes egyszer sem. ne parázz már.
2010. márc. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Így teljesen nyugodt vagyok:)

Köszi.

2010. márc. 25. 05:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebbik húgom így fogant meg. Anyukám 32 éves volt akkor, nem hányta ki, nem felejtette el bevenni... Sajnos azt nem tudom, mit szedett, de a szülés után átállt másra, ami valami szuris dolog. Azt mondta az orvosa, hogy ezt csak olyannak adja be, akinek már van legalább egy gyereke, mert elég "durva". Azóta eltelt 9 év, és semmi gáz. De ezeket a tablettás dolgokat nem tartom a legbiztosabb megoldának. Bár, anyun kívűl csak egy ilyet hallottam az ismerőseim körében, de ugye, ha az ember közelében történik meg a "rossz", akkor jobban fél tőle. :)
2010. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen.

Ez a fogamzás kérdés mind a 2 féltől függ:)

Injekciós fogamzásgátlás az annak van,aki már nem nagyon akar gyereket.

Először mi is azt akartuk,de az orvos szerint,ha azt használja,akkor az komoly gondokat vihet magával a jövőben,így a Yadine-t írta fel neki,ami szerinte a "legjobb".

2010. márc. 25. 15:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, hát ezt írtam én is, amit te , csak így : Azt mondta az orvosa, hogy ezt csak olyannak adja be, akinek már van legalább egy gyereke, mert elég "durva". :D Azt hittem elég logikus lesz, h miért mondta ezt. :D
2010. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen-igen,csak leírtam,hogy én mit hallottam:P
2010. márc. 26. 15:53
 9/11 anonim válasza:
Én Yadine-t szedtem évekig, és nem volt semmi gond vele. Aztán amikor babát akartunk vártunk 3 hónapot és simán összejött.
2010. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Még 1 jó hír:)

Köszönöm a válaszod.

2010. márc. 26. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!